چطور یک متولد اردیبهشت را به خود جذب کنیم؟

چگونه یک متولد اردیبهشت را به خود جذب کنیم؟ در این مطلب در بنیتا خواهید خواند که اردیبهشتی‌ها از چه کارهایی لذت می‌برند.
چطور یک متولد اردیبهشت را به خود جذب کنیم؟
New hd wallpaper

اردیبهشتی‌ها رمانتیک‌ترین افراد هستند زیرا خوشحالی فردی که دوستش دارند را در اولویت قرار می‌دهند. با این وجود به دست آوردن قلب آن‌ها زمان و تلاش بیشتری می‌طلبد. این مطلب بنیتا را به راه‌هایی که می‌توانید یک متولد اردیبهشت را به خود جذب کنید اختصاص داده‌ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

صبور باشید و پشتکار داشته باشید

happy-couple.jpg

اردیبهشتی‌ها از عجله متفرند مخصوصا اگر پای ابراز احساسات یا تعهدات در میان باشد. به آن‌ها اجازه دهید از زمان خود استفاده کرده و عشق شما را درک کنند.


آن‌ها را بخندانید

ممکن است متولدین اردیبهشت زندگی را خیلی جدی بگیرند؛ پس بهتر است یک نفر زیبایی‌های زندگی را نیز به آن‌ها نشان دهد. نیازی نیست کارهای عجیب و بچگانه انجام دهید. می‌توانید با گفتن داستان‌های خنده‌داریا جک، باعث شادی آن‌ها شوید.


آن‌ها را با یک هدیه‌ی خاص غافلگیر کنید

نیازی نیست یک هدیه‌ی گران‌قیمت بخرید. بلیط کنسرت یا نمایش مورد علاقه‌اش، رزرو میز شام در یک رستوران زیبا می‌تواند آن‌ها را بسیار خوشحال کند. اردیبهشتی عاشق کادو گرفتن هستند.

 

حالا فکر می‌کنید عروسی متولدین اردیبهشت در رویایی‌ترین حالت چطور خواهد بود؟ تا زمانی که لباس کیفیت بالایی داشته باشد ترجیح می‌دهند به استایل آن اهمیت چندانی ندهند. در مورد گل‌ها، متولدین اردیبهشت می‌توانند از گل‌های خاص یا غنچه‌ها استفاده‌کنند. چیزی که اهمیت دارد این است که گل‌ها اصلا نباید مصنوعی باشند. آن‌ها ترجیح می‌دهند مراسم عروسی خود را در یک جای تاریخی یا یک هتل برگزار کرده و دوستان نزدیک و خانواده را به این جشن دعوت کنند.  

اگر دوست دارید بیشتر درباره‌ی اردیبهشتی‌ها بدانید، سری به مطلب « این‌ها را درمورد متولدین اردیبهشت باور نکنید» بزنید.

منبع:
بپرس

سوالات خود را بپرسید تا مشاوران بنیدانا به شما پاسخ دهند

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۱۴۶)
امیر
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

به نظر من در مورد ماه تولد گفتن خرافاته

alory11
alory11
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

عالی بود مقاله‌ تون

frdtaj
frdtaj
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۸

مفید بود

فرحناز
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۶

لطفا از این مقاله‌ ها ای ماه های دیگه هم بزارید

فاطمه
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۶

عالی بود مقاله‌ تون