اینستالایف/ صدف میکاپ می‌کند شما یاد بگیرید!

صدف، خانم جوانی ساکن آمریکا است که توانسته با آموزش میکاپ و تجربیات خود بیشتر از ۴۰۰ هزار فالوور در صفحه اینستاگرام خود داشته باشد. «اینستالایف» می‌خواهد این صفحه را به خانم‌هایی معرفی کند که عاشق میکاپ و دغدغه‌های زنانه‌اند. با بنیتا همراه باشید تا صفحه‌ی این خانم زیبا را به شما معرفی کنیم.
اینستالایف/ صدف میکاپ می‌کند شما یاد بگیرید!

دنیای اینستاگرام دنیای عجیبی است که در آن می‌شود به نکات جالبی پی برد. یکی از این نکته‌ها علاقه نشان دادن کاربرها به سبک زندگی افراد عادی‌ است که باعث پرطرفدار شدن صفحه‌‌ی شخصی آن‌ها شده. افرادی که هرکدام به نوبه‌ی خود ویژگی مثبت و جذابی در زندگی‌شان دارند که دنبال کردن آن‌ها برای دیگر کاربران خالی از لطف نیست. می‌خواهیم به بررسی این ویژگی‌ها پرداخته و علت محبوب شدن آن‌ها را در اینستاگرام دریابیم. در سری مقالات «اینستالایف» صفحات جالب وجذاب کاربران ایرانی را مورد بررسی قرار داده و به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

در این سری از «اینستالایف» یک صفحه‌ی جذاب و آموزنده را به شما معرفی می‌کنیم. صفحه اینستاگرام صدف، خانوم جوانی که به صدف بیوتی معروف شده و توانسته با ویدیوهای آموزش میکاپ و به اشتراک گذاشتن تجربه‌های مفید خوب بسیاری از کاربران اینستاگرام را به صفحه خود بکشاند و بیشتر از ۴۰۰ هزار فالوور داشته باشد.

photo_2017-05-30_16-02-24.jpg

صدف ساکن سانفرانسیسکو آمریکاست و به تازگی با همسرش علی مراسم ازدواج خود را در ایران برگزار کرده‌اند. او به تازگی برای جزئیات مراسم عروسی، صفحه‌ی جدیدی به راه انداخت که تا کنون بیشتر از ۱۹۰ هزار فالوور دارد!

photo_2017-05-30_16-02-28.jpg

اما رمز این موفقیت در چیست؟ با بنیتا همراه باشید تا ببینیم صدف در صفحه زیبایی خود چه می‌کند.

 

ویدیوهای آموزشی کاربردی و مفید

photo_2017-05-30_16-02-35.jpg

این خانم معنای میکاپ را می‌داند و آن‌را از طریق ویدیو به دنبال‌کنندگان خود آموزش می‌دهد. آرایش پوست، چشم، فرق میکاپ روز و شب و ... از مواردی هستند که صدف درباره‌ی آن‌ها صحبت می‌کند.

 

او محصولات جدید را به‌جای شما امتحان می‌کند!

تصور کنید چقدر می‌تواند جالب و مفید باشد کسی زودتر از شما محصولات جدیدی که به بازار آمده را استفاده و نتیجه‌ی آن‌را با شما به اشتراک بگذارد. این می‌تواند شامل لوازم آرایش جدید، دستگاه‌هایی برای زیبایی و جوانسازی پوست یا هر چیز دیگری که بازار آن در اینستاگرام یا فروشگا‌های زیبایی داغ است باشد. صدف امتحان می‌کند و شما با ویدیو از آن مطلع می‌شوید.

 

اهمیت به پوست

photo_2017-05-30_16-07-12.jpg

صدف با این‌که زیاد آرایش می‌کند اما به پوست خود بسیار اهمیت می‌دهد. او انواع ماسک‌ها و راهکارهای نگهداری از پوست را با فالوورهایش به اشتراک می‌گذارد و دیگر خانم‌ها را به مراقبت از پوستشان تشویق می‌کند.

 

خلاقیت

او در ساخت ویدیو و به اشتراک گذاشتن تجربیاتش خلاقیت دارد. ویدیوهای آموزی صفحه‌اش پر از اتفاقات جالب و دیدنی است که شما را ترغیب می‌کند قبلی‌ها و بعدی‌ها را هم ببینید.

 

عاشق و حامی حیوانات

photo_2017-05-30_16-15-08.jpg

او یک سگ سه ساله به نام فندق دارد و جدا از آن حامی حیوانات است. صدف دنبال‌کنندگانش را به مهربانی با حیوانات بی‌گناه دعوت می‌کند و از دیگران می‌خواهد با این موجودات دوست‌داشتنی بدرفتاری نکنند.

 

صدف و نمونه کارهایش

 photo_2017-05-30_16-12-38.jpg

او در آمریکا از خانم‌هایی که میکاپشان را انجام داده عکس قبل و بعد گرفته تا تفاوت آن‌را ببینید. همین‌طور خانم‌های باحجاب ایرانی را نیز آرایش کرده است.

 

شیطنت‌هایش

photo_2017-05-30_16-13-43.jpg

صدف در صفحه‌اش کاری کرده تا فالوورهایش عاشقش شوند. او دختر جوانی است که از نوشته‌ها و حرف‌های شیطنت‌آمیزش در کنار آموزش میکاپ لذت می‌برید.

اگر می‌خواهید صفحه‌ی عکس‌های عروسی صدف را دنبال کنید می‌توانید به اینستاگرام او سر بزنید و اگر دوست داشتید می‌توانید قمستی دیگر از ایسنتالایف در مورد  «دنیای رنگی صبا» را بخوانید.

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۴۰۵)
Zahra6775com
Zahra6775com
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۸

صدف شخصیت محبوب وعزیزمنه

hosein_moghri
hosein_moghri
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۶

عجب

رزا
۰۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۴

چه هنرمند

Rapel
Rapel
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

عجب میکاپی !!!

آرمین
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۸

مرسی جالب بود