چند نکته برای آرایش سریع صورت

اگر وقتتان برای داشتن صورتی زیبا و بی‌نقص کم است، ترفند‌های آرایش سریع و کارآمد به شما کمک خواهد کرد که در کم‌ترین زمان ممکن یک آرایش بی‌نقص را داشته باشید.

چند نکته برای آرایش سریع صورت

اگر از آن دسته از افرادی هستید که حوصله‌ی ایستادن جلوی آینه را ندارید و یا وقتتان برای داشتن صورتی زیبا و بی‌نقص کم است، دانستن ترفند‌های آرایش سریع و کارآمد به شما کمک خواهد کرد. با دقت به این نکات کوچک هم در وقتتان صرفه جویی می‌کنید و هم زیباتر به نظر خواهید رسید؛ پس با بنیتا همراه باشید.

آرایش سریع
شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که به علت خواب کم و یا حساسیت، چشمانی قرمز داشته باشید. یکی از راه حل‌هایی که برای جلوه‌ی کمتر چشمان قرمز پیشنهاد می‌شود استفاده از مداد‌های رنگ پوست است. استفاده از این مداد در لبه‌ی داخلی پلک، چشمانتان را سالم‌ و براق‌تر نشان می‌دهد.

پوشاندن سیاهی دور چشم و گاهی در اطراف بینی، یکی از مهم‌ترین ترفند‌های داشتن چهره‌ای شفاف و شاداب است. برای این کار می‌توانید از کانسیلر‌های استیکی و یا مایع استفاده کنید که به خوبی می‌توانند این سیاهی را بپوشانند. نگران نباشید؛ استفاده از این محصولات فقط دو ثانیه طول خواهد کشید و به شما کمک می‌کند که سرحال و بیدار به نظر بیایید. ما به شما استفاده از برند دکتر فیلگود را پیشنهاد می‌کنیم.

آرایش 5 دقیقه ای
پوست صاف و شفاف چیزی است که بین ظاهر ژولیده و ظاهر مرتب تفاوت ایجاد می‌کند. می‌توانید برای پوشاندن نقاط قرمز و یا لک‌های پوست از کانسیلر‌ها استفاده کنید. آن را روی محل مورد نظر بکشید و بعد با ضربه‌های انگشت آن را محو کنید. می‌توانید از کانسیلر‌های برند تری و یا اورگلس استفاده کنید تا نتیجه‌ی بهتری داشته باشید.

آرایش سریع پوست برنزه

بسیاری از خانم‌ها معتقدند که با پوست برنزه، به آرایش کمتری احتیاج دارند. این موضوع تا حدودی درست است چون پوست تیره‌تر لک‌ها را بهتر می‌پوشاند. می‌توانید با استفاده از محصولات برنزه کننده که اکثرا به همراه محصولات مراقبت از پوست عرضه می‌شود، پوست خود را تیره کنید تا وقت کمتری برای آرایش پوستتان بگذارید. ما به شما استفاده از برند دکتر بنیس و یا کلینیک را پیشنهاد می‌کنیم.

آرایش سریع چشم
چشم‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌های‌ صورت شما هستند. استفاده از یک سایه‌ی مناسب پوست و رنگ چشم، می‌تواند تفاوت زیادی در حالت چشم‌ها ایجاد کند و زیبایی آن‌ها را بهتر نشان بدهد. استفاده از سایه‌ی چشم از آنچه که فکر می‌کنید آسان‌تر است؛ فقط کافی است با انگشت کمی سایه به پشت پلکتان بمالید. می‌توانید از سایه‌ی چشم ایستی لاودر استفاده کنید که در انواع رنگ‌های خنثی تولید می‌شود.

آرایش ریمیل
اگر هنوز وقت دارید، می‌توانید برای تکمیل آرایش چشم از ریمل استفاده کنید. ریمل باعث می‌شود که چشمان شما جذاب‌تر شوند؛ اما اگر نمی‌خواهید که وقت خود را با صبر کردن برای خشک شدن ریمل و یا نگرانی از به هم چسبیدن مژه‌ها هدر دهید، استفاده از فر مژه را فراموش نکنید. فر مژه تقریبا کار ریمل را برای چشمان شما انجام می‌دهد. اگر به دنبال یک ریمل خوب هستید ما به شما ریمل برند چنل را پیشنهاد می‌دهیم.

مرتب بودن ابروها یکی از ترفند‌هایی است که به زیبایی صورت شما کمک می‌کند و باعث می‌شود کمتر به آرایش احتیاج پیدا کنید چون داشتن ابروهای مرتب و پرپشت، صورت را شاداب‌تر نشان می‌دهد. اگر نمی‌توانید هر ماه برای تمیز کردن ابروهایتان به آرایشگاه سر بزنید سعی کنید که خودتان آن‌ها را تمیز نگه دارید. استفاده از سایه‌های ابرو و یا مداد‌های ابرو می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. قسمت‌های خالی ابرو را پر کنید و بعد از ژل مخصوص ابرو و یا یک ریمل بی رنگ برای مرتب‌ کردن تارهای آن استفاده کنید تا ابروهایی زیبا داشته باشد. ما به شما استفاده از محصولات ابروی برندهای اسمش باکس و لنکام را پیشنهاد می‌کنیم.

آرایش سریع لب
برای لب‌ها انتخاب زیادی دارید. می‌توانید از انواع رژ لب‌ها و برق لب‌ها استفاده کنید اما بهتر است محصولی را انتخاب کنید که پوست لبتان بسازد و باعث خشکی آن نشود. محصولات کرمی چند کاره‌ای وجود دارند که هم به عنوان رژ لب و هم به عنوان رژ گونه استفاده می‌شوند که می‌توانید از آن‌ها هم استفاده کنید. ما به شما محصولات لب برند‌های اورگلس و رولون را پیشنهاد می‌کنیم.

آرایش سریع پوست
در نهایت باید توجه کرد که استفاده از یک رژ گونه‌ی متناسب با پوستتان به صورت شما نشاط بیشتری می‌بخشد. رژ گونه صورت شما را سالم‌تر نشان می‌دهد؛ می‌توانید برای برجسته‌تر کردن گونه‌ها، از پودر‌های برنزه کننده استفاده کنید و آن با استفاده از یک قلم‌موی آرایشی به زیر استخوان گونه‌ی خود بکشید. تیره کردن خط رویش مو هم بسیار مفید است.

می‌توانید یک نگاهی هم به «۳ آرایش ساده و جالب برای جشن هالووین» بیندازید.

منبع: بنیتا

 

 

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۸)
fere16150
fere16150
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۵

بسیار مفید بود.ممنون

اقاجانی
اقاجانی
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۵

مفيد بود ممنون

سارا
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۹

مفید بود ممنون

شهرزاد
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۱

بسیار مفید و کاربردی. ممنون

رز صورتی
رز صورتی
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۶

مفید بودن