معشوقه‌های پنهان رئیس جمهورهای معروف

معشوقه‌های پنهان روسای جمهور معروف چه کسانی بوده‌اند؟ آیا آن‌ها روابط پنهانی‌ای با زنان دیگر داشته‌اند؟ در این مقاله در بنیتا درباره‌ی معشوقه‌های این رئیس جمهورها و ماجرای آن‌ها بیشتر می‌خوانید.
معشوقه‌های پنهان رئیس جمهورهای معروف
Simonwil.com

افراد معروف همیشه درگیر شایعه‌هایی در زندگی خود هستند. این شایعه‌ها گاهی اثبات می‌شود و آن‌ها را با دردسرهایی روبرو می‌کند و از محبوبیت آن‌ها می‌کاهد. در این مقاله در بنیتا درباره‌ی معشوقه‌های روسای جمهور معروف می‌خوانید. گویا این افراد چندان هم در زندگی مشترک خود وفادار نبوده‌اند. در ادامه با ما همراه باشید.

 

بیل کلینتون و مونیکا لوینسکی

gty_lewinsky_clinton_01_jc_140506_16x11_1600.jpg

رئیس جمهور سابق آمریکا، بیل کلینتون با یکی از کارآموزان کاخ سفید به نام مونیکا لوینسکی در ارتباط بود. او در سال ۱۹۹۶ به این رابطه اعتراف کرد. با این حال، این‌بار دفعه‌ی اول یا آخرش نبود.

 

جان اف کندی و جودیت کمپبل اکسنر

judith-exner-former-mistress-of-jfk-everett.jpg

فرانک سیناترا، خواننده‌ی آمریکایی در دهه‌ی ۱۹۶۰ او را به جودیت معرفی کرد. آنها در لاس‌وگاس رابطه‌ی خود را آغاز کردند و تا دو سال به این رابطه ادامه دادند. پس از انتخاب کندی به عنوان رئیس جمهور، بارها به دیدار او در کاخ سفید رفت. اسناد و مکالمات تلفنی این رابطه بعدها منتشر شد.

 

جورج دبلیو بوش و جنیفر فیتزجرالد

2-3.jpg

جورج بوش در کاخ سفید با جنیفر آشنا شد. جنیفر معاون اول تشریفات کاخ سفید بود. به جنیفر «همسر دوم رئیس جمهور» نیز می‌گفتند و او در چندین سفر جورج دبلیو بوش را همراهی کرد درحالی‌که باربارا بوش همراه او نبود. این رابطه به افسردگی باربارا منجر شد و او تمام نامه‌های عاشقانه‌اش را سوزاند.

 

جان اف کندی و مریلین مونرو

monroe3_660_080613043821.jpg

به نظر می‌رسد جان اف کندی مرد رمانتیکی بوده. او پس از افشای رابطه‌اش با مریلین مونرو، ستاره‌ی هالیوودی با مشکلات زیادی مواجه شد. گفته می‌شود این رابطه در خانه‌‌ی بینگ کروسبی، خواننده و هنرپیشه‌ی آمریکایی آغاز شد و تا وقتی که خود مریلین مونرو به همسر کندی درباره‌ی این رابطه گفت ادامه پیدا کرد.

 

بیل کلینتون و جنیفر فلاورز

4.png

رابطه‌ی بیل کلینتون با فلاورز در سال ۱۹۹۲ در زمانی برگزاری کمپین ریاست جمهوری کلینتون آشکار شد. جنیفر فلاورز در این افشاگری از رابطه‌ی ۱۲ ساله‌اش با کلینتون در دورانی که متاهل بود گفت. پس از اینکه کلینتون این رابطه را انکار کرد، فلاورز مکالمات تلفنی خود با کلینتون را منتشر کرد. کلینتون پس از انتشار این مکالمات، در سال ۱۹۹۸ به این رابطه اعتراف کرد.

 

وارن جی هاردینگ و کری فولتون فیلیپس

6.png

رابطه‌ی این دو در زمان خودشان بسیار معروف بود. هاردینگ در زمان شروع رابطه یک سناتور بود و پس از اینکه به مقام ریاست جمهوری رسید این رابطه به پایان رسید و کری او را تهدید به افشاگری کرد.

 

جان اف کندی و الن رومش

7.png

باز هم جان کندی و یک معشوقه‌ی دیگر. او به دلیل شباهت الن به الیزابت تیلور به او علاقمند شد. الن در میهمانی‌های خصوصی کاخ سفید شرکت می‌کرد و شایعاتی مبنی بر اینکه او جاسوس آلمان است بر سر زبان‌ها افتاد. اما این ادعا هیچ وقت ثابت نشد.

 

لیندون جانسون و هلن جی داگلاس

004-11-helen-g-douglas-718068.jpg

لیندون زمانی‌که رابطه‌اش را با هلن آغاز کرد، نماینده‌ی مجلس بود و هلن که هنرپیشه بود، به عنوان نماینده کار خود را آغاز کرده بود. به نظر می‌رسید همسر رئیس جمهور از این رابطه با خبر شده اما همیشه باور داشت که لیندون جانسون به سمت او باز می‌گردد.

 

فرانکلین روزولت و لوسی مرسر

greenberg-600.jpg

مرسر و روزولت از اواخر دهه‌ی ۱۹۱۰ تا زمان مرگش در سال ۱۹۴۵ با یکدیگر رابطه داشتند. النور همسر روزولت، هنگامی‌که از این رابطه باخبر شد، او را مجبور کرد لوسی را از زندگی‌اش خارج کند اما او تا آخر عمر به دیدن لوسی ادامه داد.

 

آیزنهاور و کی سامرزبای

s81yYmx.jpg

کی، منشی و راننده‌ی آیزنهاور در طول جنگ جهانی دوم بود. این رابطه که مربوط به قبل از دوران ریاست جمهوری آیزنهاور است، خیلی زود تبدیل به یک رابطه‌ی عاشقانه شد. تنها سند رابطه‌ی آن‌ها یک کتاب است که کی سامرزبای زمانی‌که از سرطان رنج می‌برد نوشت.

 

جان اف اکندی و میمی الفورد

abc_jfk_mimi_alford_dm_120207_wmain.jpg

گویا تعداد معشوقه‌های جان اف کندی از بقیه‌ی روسای جمهور بیشتر بوده است. میمی الفورد در کاخ سفید کارآموز بود و هنگامی که جان اف کندی او را به مهمانی‌های خصوصی کاخ سفید دعوت کرد تنها ۱۹ سال داشت. ۱۸ ماه بعد، جان اف کندی او را رها کرد.

 

توماس جفرسون و سالی همینگ

thomas.png

شاید این جنجالی‌ترین رابطه‌ی عاشقانه‌ی در میان روابطی که اشاره کردیم باشد. جفرسون با یک برده رابطه برقرار کرد و این دو صاحب ۶ فرزند شدند.

 اگر این مطلب برایتان جالب بود، می توانید سری به «عکس‌های واقعی از کشتی تایتانیک» بزنید.

منبع:

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۶۷)
phenomenal
phenomenal
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۱

خیلی باحال بود

bahareh62
bahareh62
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

بسیار جالب ممنون

Beni_hus
Beni_hus
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۶

بسیار جالب

آرمین
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲

جان اف کندی با بقیه کَل داشته انگار

valid74
valid74
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲

وای خدای من شهوت پست ومقام وهوس تا چه اندازه شرم آوره