از خرید لوازم آرایشی که زیر نور آفتاب هستند خودداری کنید

یک مسئول سازمان غذا و دارو با بیان اینکه در مصرف لوازم آرایشی باید بسیار حساس باشیم، می‌گوید: مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی باید براساس دستورالعمل های مربوط به هر محصول استفاده شود.
از خرید لوازم آرایشی که زیر نور آفتاب هستند خودداری کنید

تسنیم: مصطفی اسماعیلی با بیان اینکه در مصرف لوازم آرایشی باید بسیار حساس باشیم، اظهار داشت: مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی باید براساس دستورالعمل‌های مربوط به هر محصول استفاده شود.

وی افزود: لوازم آرایشی و بهداشتی در بازار در انواع مختلف وجود دارد و متأسفانه اکثر شهروندان در خرید لوازم آرایشی به دنبال قیمت مناسب هستند نه کیفیت آن که این یکی از اشتباهات در خرید لوازم آرایشی است.

اسماعیلی با بیان اینکه لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و تقلبی و بدون مجوزهای بهداشتی که در بازار وجود دارد اکثر با قیمت‌های بسیار به پایین به فروش می‌رسد، اظهار داشت: حساسیت پوستی، ریزش موی شدید، صدمات کبدی، آکنه و جوش سرسیاه و ایجاد لکه‌های پوستی از مهم ترین عوارض‌های استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و تقلبی است.

رئیس اداره آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه بهترین مراکز برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی داروخانه‌ها و مراکز معتبر دارای مجوز هستند، اظهار داشت: شهروندان نباید از دستفروش‌هایی که کنار خیابان و در زیر نور آفتاب اقدام به فروش محصولات آرایشی می‌کنند جدا خودداری کنند چرا که عوارض شدیدتری در انتظار آنها خواهد بود.

 

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۲۳۳)
Iran21
Iran21
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۳

همينطوره مرسي

آناهیتا
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۴

بسیار عالی بود مرسی

fere16150
fere16150
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۱

ممنون مفید بود

bahareh62
bahareh62
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

مفید بود ممنون

آناهیتا
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۷

لوازم آرایشی زیر آفتاب که بمونه فاسد میشه