درخشش برندها در جشنواره کن/اینستامُد

در سری مطالب اینستامد به جدیدترین پست‌های اینستاگرامی طراحان مد می‌پردازیم. در این قسمت در بنیتا به درخشش برندها و طراحان در جشنواره کن و سلبریتی‌هایی که لباس‌های این برندهای مطرح را به تن داشتند می‌پردازیم.
درخشش برندها در جشنواره کن/اینستامُد
http://www.justjared.com

علاقمندان به دنیای مُد، دوست دارند همیشه به‌ روز باشند و از آخرین اخبار مد و کالکشن‌های جدید باخبر باشند. یکی از راه‌های به روز بودن و اطلاع از آخرین اخبار، اینستاگرام است. در این سری مقالات در بنیتا که با نام «اینستامُد» می‌توانید آن‌ها را دنبال کنید، آخرین پست‌های اینستاگرامی طراحان و برندهای مطرح دنیای مُد را برای شما قرار خواهیم داد. اینبار با طراحان مد در جشنواره کن همراه شما خواهیم بود.

همانطور که در تصویر شماره یک در گالری بالا می‌بینید، برند دیور در صفحه‌ی اینستاگرامش نوشت:« هرکدام از طراحی‌های دیور، برای اینکه به طرح‌های ماریا گرازیا زندگی ببخشند، نیازمند ظرافت و دقت هستند. در اینجا، دقت و ظرافت کارکنان ما را می‌بینید که در حال کار کردن بر روی لباس شارلیز ترون، برای جشنواره کن هستند. در تصویر دوم می‌بینید که دیور از کالین فارل، هنرپیشه‌ی آمریکایی نیز تصویری با لباس این برند در جشنواره کن به نمایش گذاشته است. جاش هارتنت نیز از دیگر سلبریتی‌هایی بود که با کت و شلواری از برند دیور، بر روی فرش قرمز ظاهر شده بود.

elie%201.png

 الی صعب با انتشار این تصویر در صفحه اینستاگرامش، از این سوییت هتل مارتینز، به عنوان بهشتی برای کوتورها نام برد.« بهشتی برای لباس‌های سفارشی یا کوتور که ما در طول جشنواره‌های کن به آن خانه هم می‌گوییم.»

tom%20ford%201.png

جیک جیننهال، هنرپیشه پرطرفدار هالیوود، با کت و شلواری از طراحی‌های برند تام فورد در جشنواره‌ی کن شرکت کرده بود.

ysl%201.pngایزابل هوپرت، با لباسی از طراحی‌های برند ایو سنت لارن در جشنواره کن شرکت کرده بود.

gucci%20cannes%202.pngایزابل هوپرت در مراسم دیگری از جشنواره‌ی کن با لباسی از برند گوچی حاضر شد. این لباس حریر و پلیسه، از پشت گلدوزی و اپلیکه شده و از کالکشن پاییز ۲۰۱۷ گوچی انتخاب شده است.

gucci%20cannes.pngسلما حایک، با لباسی از طراحی‌های برند گوچی که از کالکشن زمستان ۲۰۱۷ گوچی انتخاب شده بود در یکی از مراسم‌های جشنواره کن شرکت کرد. این لباس حریر و پلیسه است و یقه‌ی پاپیونی آن، جلوه‌ی زیبا به این لباس بخشده است.

lv%20cannes%202.png

فان بینگ بینگ، هنرپیشه و مدل زیبا و معروف چینی، با لباسی گیپوردار از طراحی‌های لویی ویتون در یکی از مراسم‌های جشنواره کن ظاهر شد.

lv%20cannes.png

جولین مور زیبا با لباس از طراحی‌های برند لویی وی‌تون در مراسم فرش قرمز هفتادمین جشنواره کن شرکت کرد.

ralph%20cannes.pngاین بار به سراغ یک اکسسوری می‌رویم. مونیکا بلوچی، با عینکی از کالکشن دکو از برند رالف لارن بر روی فرش قرمز ظاهر شد.

lily.pngصحبت از جشنواره کن شد و بد نیست نگاهی بیاندازیم به صفحه لیلی رز دپ، دختر جانی دپ که با لباسی از برند شنل روی فرش قرمز ظاهر شد. او تصویری از خود و اصغر فرهادی منتشر کرد و نوشت:« افتخار این را داشتم که جشنواره کن را در کنار اصغر فرهادی بزرگ افتتاح کنم. ممنونم از اینکه من را دعوت کردید.»

اگر به رویدادهای مد علاقه دارید، سری به مطلب « رویداد کروز ۲۰۱۸/ اینستامد» بزنید.

منبع:

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۱۴۷)
mahnazkhoshgele
mahnazkhoshgele
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷

از لویی ویتونه خوشم میاد

saeedeh12
saeedeh12
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۸

چه گزارش عالی ای بود

غزل
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۷

من از شخصیت اصغر فرهادی خوشم نمیاد

fatemeh8645
fatemeh8645
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۱

ممنون

nr9696
nr9696
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۳۰

جالب بود برام...