خانم‌های شیک پوش این رویداد را از دست ندهید؛ رونمایی از مجموعه جدید برند حجاب استایل در تهران

هر هفته سعی داریم جذاب‌ترین اتفاقات و گردهمایی‌های مد و لباس تهران را به شما یادآوری کنیم. این هفته به معرفی رویداد برند حجاب استایل می‌پردازیم که در تهران میزبان خانم‌های محجبه‌ای است که به استایلشان اهمیت می‌دهند.
خانم‌های شیک پوش این رویداد را از دست ندهید؛ رونمایی از مجموعه جدید برند حجاب استایل در تهران

این هفته مد تهران میزبان یک اتفاق جذاب برای خانم‌های محجبه و خوش‌پوش است. برند «حجاب استایل» امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه از مجموعه جدید خود رونمایی می‌کند. این رویداد از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در مرکز خرید پارک سنتر واقع در فرمانیه شرقی، باحضور فشن بلاگر و طراح لباس ایرانی ساکن ایتالیا، نعیمه گیاهی برگزار خواهد شد. اگر اهل اینستاگرام‌گردی باشید حتما این فشن بلاگر محجبه ایرانی را می‌شناسید.

hijab%20style.jpg

اما برند حجاب استایل را چقدر می‌شناسید؟ طراح و سرمایه‌گذار این مجموعه خانم نازنین قبله‌وردی است. این طراح که پیش از این با برند نیوحجاب به مدت دوسال همکاری داشته و موسس اولین شعبه برند نیوحجاب است حالا با برندی مستقل به نام حجاب استایل به فعالیت در حوزه مد و لباس می‌پردازد. نازنین قبله‌وردی متولد ۱۳۶۷ است، او در رشته حقوق تحصیل کرده اما به دلیل علاقه بسیار به حوزه مد به طراحی لباس و اکسسوری روی آورده و به گفته خودش مهمترین هدف او از راه‌اندازی این برند، کارآفرینی و استفاده از استعدادهای نیروی جوان کشور بوده است.


hijab%20style2.jpg

جذاب‌ترین بخش این رویداد پیشنهاد وسوسه‌انگیزی است که حجاب استایل برای مشتریان این رویداد درنظرگرفته که شامل گیفت‌های تخفیفی مشتریان ثابت حجاب استایل خواهد بود. اگر فرصت نکردید امروز از این مجموعه دیدن کنید، هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰  شب می‌توانید برای بازدید از مجموعه جدید حجاب استایل به پارک سنتر فرمانیه سری بزنید.

منبع:

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۶۳۵)
MRAMIRI
MRAMIRI
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷

خوشگلن

Poorya76
Poorya76
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۴

زیبا بود

AGHA Behrouz
AGHA Behrouz
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴

بسیارزیبا وشیک میباشد

saeedeh12
saeedeh12
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۱

ممنونم

Poorya76
Poorya76
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۸

خوبه