هرمس، برندی پیشرو در صنعت مد

هرمس یکی از مهمترین شرکت های مد است و ما در این متن، به نکاتی راجع به هرمس اشاره می کنیم که حتی طرفدارهای پر و پا قرصش هم نمی‌دانند. هرمس همیشه در اطراف ما بوده ! بله واقعا بوده! .اما نه همیشه، ۱۷۷ سالی می شود که همراه خوش پوشان و مد پسندان است. این برنددر سال ۲۰۰۱  اقدام به ایجاد یک سایت تجارت هوشمند کرد .

هرمس، برندی پیشرو در صنعت مد

هرمس یکی از مهمترین شرکت های مد است و ما در این متن، به نکاتی راجع به هرمس اشاره می کنیم که حتی طرفدارهای پر و پا قرصش هم نمی‌دانند. هرمس همیشه در اطراف ما بوده ! بله واقعا بوده! .اما نه همیشه، ۱۷۷ سالی می شود که همراه خوش پوشان و مد پسندان است.

هرمس  همیشه تکنولوژی هوشمندی داشته است. در سال ۲۰۰۱  اقدام به ایجاد یک سایت تجارت هوشمند کرد .شاید برای آن زمان فروش اینترنتی بی منطق به نظر برسد  و شاید بگویید ، لباس و زیور آلات را به صورت آنلاین سفارش دادن امکان پذیر نبوده،  اما همین امر نشان از پیشرو بودن این شرکت در استفاده از تکنولوژی است.

هرمس علاقه دارد که این نام در خانواده باقی بماند.

"پیر دوماس " مدیر هنری فعلی ، عضوی از نسل ششم خانواده  موسس این برند می‌باشد. افرادی که در این خانواده به دنیا می آیند  از افراد خوش شانس به حساب می‌آیند  و نقش های اجرایی راکه از پدرانشان به ارث رسیده است  به عهده می‌گیرند.

هرمس به انسان دوستی اختصاص داده شده است.

هرمس که توسط دوماس تاسیس شده است  به ارتقای  مهارت‌های هنری سنتی وحمایت از هنرهای خلاقانه پرداخته است  و خود را متعهد به حفاظت های زیست محیطی می داند. 

 هرمس نام خانوادگی بنیان‌گذار اصلی این برند است و همچنین می‌گویند که این نام از داستانهای اساطیری یونانیان آمده است .

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۸)
اقاجانی
اقاجانی
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۲

خیلی خوب بود تشکر

fere16150
fere16150
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۹

قشنگ بود

radjo
radjo
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۷

ممنون

Shima_j
Shima_j
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۴

باید مردم فقط چرم ایران بخرن

saeedeh12
saeedeh12
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲

چرم فقط ایرانییی