چند نکته برای انتخاب لباس های مناسب فصل بهار

هر فصل شرایط و مقتضیات مخصوص به خود را می طلبد و یکی از این مقتضیات انتخاب لباسهای مناسب برای آن فصل است. شما تنها با دانستن و رعایت کردن چند نکته ی ساده می توانید لباسی مناسب هر فصل را انتخاب کنید.

چند نکته برای انتخاب لباس های مناسب فصل بهار

تغییر فصل ها همیشه با تغییرات مختلفی در وجوه گوناگون زندگی ما همراه هستند، از تغییر نوع وقت گذرانی و تفریحات فردی و جمعی گرفته، تا تغییر برخی از عادات غذایی روزانه. یکی از این تغییرات همیشگی و غیر قابل اجتناب، تغییر نوع پوشش ماست. معمولا در پایان هر فصل، لباس‌های فصل گذشته کنار گذاشته می‌شوند و لباس‌های فصل جدید برای پوشیدن آماده می‌شوند و معمولا تنها تفاوت عمده‌ی این لباس‌ها در جنس آن‌هاست، در صورتی‌که باید بدانید هر فصل می‌تواند به جز جنس، رنگ‌ها و طرح‌های مناسب خود را داشته باشد که با دانستن و رعایت کردن آن‌ها احساس راحتی بیشتری خواهید کرد و حس بهتری خواهید داشت. به همین منظور قصد داریم چند نکته که دانستن آن‌ها در مورد لباس‌های بهاری‌تان خالی از لطف نیست را با شما مطرح کنیم. در ادامه با بنیتا همراه باشید.

 

رنگ‌های دوست داشتنی

لباس تابستانی

اگر نگاهی به کمد لباس‌های خود بیندازیم معمولا متوجه خواهیم شد که اکثر لباس‌های زمستانی ما، لباس‌هایی به رنگ‌های تیره هستند و شاید کمتر لباس روشنی در آن میان به چشم بخورد. این موضوع می‌تواند به این دلیل باشد که این لباس‌ها در طول روز با جذب نور خورشید به گرم‌تر نگاه داشتن ما کمک خواهند کرد؛ بنابراین در فصل زمستان، در ما یک شکل تمایل ناخودآگاه برای پوشیدن لباس‌های تیره وجود دارد. پس باید  با تغییر فصل، این رنگ‌ها را نیز تغییر دهید و آن ها را با رنگ‌های شاد و روشن جایگزین کنید. زرد، سبز، صورتی و آبی رنگ‌هایی هستند که به لباس‌های شما جلوه‌ای شاد و بهاری خواهند داد.

لباس بهاری

 

به سمت سبکی بروید

لباس بهاری

لباس‌هایتان را تا جای ممکن از جنس نازک و سبک انتخاب کنید زیرا این لباس‌ها به خنک‌تر نگاه داشته شدن بدنتان کمک خواهند کرد. لباس‌های نخی و ابریشمی از این دسته لباس‌ها هستند.

لباس دخترانه

 

لباس‌های آزاد و راحت

لباس دخترانه

یک لباس هر چقدر که بیشتر تنگ و چسبان باشد احساس گرمای بیشتری به ما خواهد داد؛ پس بهتر است به جای این مدل‌ها، از لباس‌های گشاد و آزاد استفاده کنید. البته باید به این نکته توجه کنید که پوشیدن لباس‌های گشاد به معنی پوشیدن سایزهای بزرگتر از سایز خودتان نیست، بلکه به معنی پوشیدن لباس‌هایی‌ست که مدل آن‌ها گشاد است.  

لباس دخترانه

 

لباس سفید

لباس دخترانه

بی شک سفید یکی از رنگ‌هایی است که می‌تواند بیشترین حس خنکی را برای ما به همراه داشته باشد. اگر به لباس مردمان مناطق گرمسیر نگاه کنید، می‌بینید که تعداد زیادی از آن‌ها از لباس‌های سفید استفاده می‌کنند؛ بنابراین لباس‌هایی به رنگ سفید یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید برای زمانی که هوا رو به گرمی می‌رود بپوشید. در کنار سفید می‌توانید از رنگ‌های خنثی دیگر نیز برای ست کردن راحت‌تر لباس‌هایتان استفاده کنید.  

لباس دخترانه

 

 صندل‌هایی با حس خنکی

ست دخترانه

صندل‌ها و کفش‌هایی که روی آن‌ها باز است را جایگزین بوت‌ها، کتانی‌ها و کفش‌های جلو بسته‌ی خود کنید. از صندل‌ها می‌توانید برای مراسم و مهمانی‌های غیر رسمی استفاده کنید و از کفش‌های پاشنه بلند در مراسم رسمی‌تر.

لباس گلدار دخترانه

 

پارچه‌های گلدار

لباس گلدار دخترانه

یکی از انتخاب‌هایی که می‌تواند به شدت با روح و با نشاط باشد پوشیدن لباس‌های طرح دار، به خصوص با طرح گل‌ها است. همان‌طور که فصل بهار برای طبیعت، گل‌ها و شکوفه‌های زیبا را به ارمغان می آورد، شما نیز این طرح‌ها را به پوشش و لباس‌های خود وارد کنید تا جلوه‌ی شادتر و زیباتری داشته باشید و به سمت هماهنگی با طبیعت بروید.   

لباس گلدار دخترانه

اگر دوست داشته باشید می‌توانید سری هم به مطلب «لباس‌هایی که مردان دوست ندارند خانم‌ها بپوشند» بزنید.

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۱۵۱)
mohammadbibak
mohammadbibak
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۴

عالی بود

Amir Nik
Amir Nik
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۸

مفید بود

ماندانا
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۳

نکات کاربردی رو اشاره فرمودید تشکر

saeedeh12
saeedeh12
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۳

چه عکسهای زیباییی

Mojami
Mojami
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۷

خوب بود