چطور حلقه ازدواج خود را بزرگ ‌تر نشان دهیم

این مقاله به بررسی نحوه بزرگ تر جلوه دادن حلقه ازدواج می پردازد. موضوعی که برای بسیاری از خانم ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه با بنیتا همراه باشید.

چطور حلقه ازدواج خود را بزرگ ‌تر نشان دهیم

نمی‌توان منکر این قضیه شد که خیلی از خانم‌ها عاشق یک حلقه‌ی ازدواج خیلی بزرگ هستند. با این‌حال عده‌ی زیادی از بانوان هم علاقه‌ای به داشتن یک حلقه‌ی ازدواج با یک سنگ بزرگ بر روی آن ندارند.

اما یک حلقه با یک سنگ بزرگ بر روی آن‌ هم ایراد محسوب نمی‌شود. اگر هنوز حلقه‌ی خود را خریداری نکرده‌اید، می‌توانید با این ۵ راه آن را بزرگ‌تر جلوه دهید. با بنیتا همراه باشید.

به برش سنگ توجه داشته باشید

انگشتر الماس

درحالی‌که هیچ‌ چیز نمی‌تواند به مانند یک الماس بزرگ چشم را خیره کند، نحوه‌ی برش زدن یک سنگ قیمتی هم می‌تواند آن را بزرگ‌تر از حد معمول نشان دهد. یک الماس تمیز برش‌خورده همراه با زوایای صحیح نه‌ تنها زیبا و چشم‌نواز است، بلکه بزرگ‌تر هم نمایش داده می‌شود. برای دست‌یابی به یک برش خوب با یک سنگ‌شناس ماهر مشورت کنید.

انگشتر الماس

انگشتر الماس

به دنبال یک پایه با چنگال‌های باریک باشید

انگشتر الماس

زمانی که یک الماس را بر روی یک پایه‌ی انگشتری باریک سوار می‌کنید، الماس خود را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. همه‌ی این موارد به تناسب میان الماس و پایه‌ی آن بستگی دارد.

انگشتر الماس

انگشتر الماس

یک پایه از جنس طلای سفید انتخاب کنید

انگشتر الماس

شاید این توصیه در طراحی داخلی را شنیده باشید که یک آینه در اتاق می‌تواند فضا را بزرگ‌تر نشان دهد. به گفته‌ی میشل آدرویان، جواهرساز، این ایده در مورد انگشترهای الماس نیز صادق است. اگر شما یک پایه از جنس پلاتین یا طلای سفید داشته باشید، تصویر سنگ شما در داخل فلز انعکاس می‌یابد. درنتیجه تصور می‌شود که سنگ شما بزرگ‌تر است.

انگشتر الماس

انگشتر الماس

استفاده از یک حلقه‌ی الماسه

انگشتر الماس

شاید ساده‌ترین راه برای بزرگ جلوه دادن یک الماس در مرکز انگشتر، قرار دادن چندین الماس کوچک‌تر در قالب یک حلقه به دور سنگ اصلی باشد. این حلقه‌ی الماسه هم‌جنس الماس اصلی بوده و تفاوتی با آن ندارد، اما گاهی این حلقه کمی با سنگ اصلی تفاوت داشته و باعث می‌شود الماس اصلی خود را بزرگ‌تر نشان دهد.

انگشتر الماس

انگشتر الماس

سنگ‌های کناری

انگشتر الماس

اگر یک حلقه با سنگ‌های کناری را انتخاب کنید، سنگ اصلی حلقه‌ی شما بزرگ‌تر نمایش داده می‌شود. به‌خصوص که اگر سنگ‌های کناری نسبت به سنگ اصلی دارای ابعاد به‌مراتب کوچک‌تری باشند. سنگ‌های کناری همچنین باعث می‌شوند تا کل جواهر شما بزرگ‌تر جلوه کند.

انگشتر الماس

انگشتر الماس

اگر به جواهرات علاقه‌مندید به مطلب جواهرات الهام گرفته از طبیعت که در ترکیه می توانید بخرید مراجعه کنید.

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۱۳۳)
fatemeh8645
fatemeh8645
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹

تشکر

nilihamed
nilihamed
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۴

ای کاش این پستو قبل عقدم میدیدم???

Ali_khan
Ali_khan
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۷

لایک عالی بود

Poorya76
Poorya76
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۸

فوق العادی

mtavakoli13271
mtavakoli13271
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۸

تشکر