ایده هایی برای خوشحال کردن دختران

روز دختر فرا رسیده است و باید خود را آماده کنیم تا به عنوان والدین این روز را برای آنها تبدیل به روزی خاص و به یادماندنی کنیم.
ایده هایی برای خوشحال کردن دختران

شاید فکر کنید با فرا رسیدن سالگردها، تولدها و البته روز دختر باید حتماً دست به جیب شد. در ادامه شما را با ایده‌هایی آشنا خواهیم کرد که هم دختران را خوشحال می‌کند و هم اینکه چندان فشاری به جیب مبارک وارد نمی‌کند! البته شما می‌توانید این ایده‌ها را برای مناسبت‌های دیگر نیز استفاده کنید.

چرا مهم است که با دختران وقت بگذرانیم؟

حتی اگر هر روز به دختر خود بگویید که او را دوست دارید اما باور کنید قطع ارتباط با کودکان به خصوص دخترها خیلی راحت صورت می‌گیرد. شما باید هر روز به خود و او یادآوری کنید که این رابطه چرا این‌قدر خاص و مهم است. 

شاید شما چند دختر و فرزند دیگر داشته باشید و بگویید این کار برای من بسیار مشکل است اما این برای آینده‌ی رابطه‌ی شما بسیار مهم است که با هر یک از فرزندان خود وقت به خصوصی را بگذرانید. بله شما می‌توانید به صورت خانوادگی به گردش بروید اما این نوع رویدادها جای ارتباط نفر به نفر را نمی‌گیرد. 

دختر و مادر

البته نوع فعالیت‌هایی که انتخاب می‌کنید هم مهم است. سعی کنید فعالیت‌هایی را انتخاب کنید که باعث شوند ارتباط فیزیکی بین شما و او برقرار شود. به عنوان مثال:

با همدیگر آشپزی کنید. یک دستور پخت جدید را با هم انتخاب و شروع به آماده‌سازی آن کنید. 

در رختخواب با هم به تماشای یک فیلم بپردازید. البته می‌توانید سینما هم بروید.

آموزش یک مهارت به او (هر مهارتی مثل: سفال‌گری، استفاده از یک ابزار یا آرایش صورت)، یا اینکه اجازه بدهید او چیزی را به شما یاد بدهد، با همدیگر یک چیزی بسازید مثل: پازل، حتی می‌توانید اجازه بدهید او صورت شما را آرایش کند.

دختر و پدر

یک سری به وب‌سایت‌های برگزاری رویداد‌ها مثل: (ایوند) بزنید، همایش‌های رایگانی وجود دارند که جالب هستند و هر دو نفر می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید.

به او مقداری پول مثلاً ۲۰ هزار تومان بدهید و حالا از او بخواهید تا در یک فروشگاه بزرگ هر چه دلش می‌خواهد خریداری کند. این کار هم به او حس استقلال و انتخاب می‌دهد و هم اینکه ارزش پول را بهتر درک می‌کند.

می‌توانید شب قبل به اتاق آن‌ها بروید و بدون اینکه بفهمند سقف اتاق را با بادکنک بپوشانید. زمانی که صبح از خواب بیدار می‌شوند کلی تعجب می‌کنند. (مطمئن شوید که خواب او عمیق است)

همچنین می‌توانید در کنار تخت خوابشان کاغذ رنگی روی زمین بریزید و آن‌ها را به سمت آشپزخانه هدایت کنید تا به صبحانه مخصوصی که برایشان آماده کرده‌اید برسند! (البته می‌توانید این صبحانه را درون رختخواب هم برای او سرو کنید.)

دختر و پدر

به یک کتابفروشی بزرگ بروید و کتابی را انتخاب کنید و سعی کنید بخش‌هایی از آن را با هم بخوانید.

با کمک یک صابون مرطوب می‌توانید روی آینه‌ی حمام این روز را به آن‌ها تبریک بگویید.

صندلی‌ای که آن‌ها موقع غذا خوردن روی آن می‌نشینند را تزیین کنید، درست مثل صندلی یک پادشاه.

اگر ذوق هنری دارید می‌توانید برای آن‌ها یک شعر یا متنی زیبا را بنویسید و به او هدیه بدهید. (تاکید می‌کنم این متن را بنویسید نه اینکه از طریق تلگرام برایش ارسال کنید) البته اگر ذوق هنری هم ندارید این کار را بکنید. این نشان‌دهنده‌ی تلاش و عشق شما به دخترتان است.

دختر و مادر

دادن یک گل رز هم همیشه نشان‌دهنده‌ی عشق است از این ترفند قدیمی استفاده کنید.

حتی می‌توانید برای او در این روز یک نهال بکارید و اگر در آپارتمان زندگی می‌کنید یک گیاه آپارتمانی کوچک برای او خریداری کنید تا بداند همیشه به یاد او هستید.

می‌توانید با همدیگر در این هوای گرم تابستانی به استخر بروید و اوقات خوشی را با یکدیگر سپری کنید.

اگر شما هم ایده‌ای دارید در بخش نظرات مطرح کنید.

منبع: sugarspiceandglitter، morestylethancash، moneycrashers

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۸۰)
pedram28
pedram28
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۸

گود

اردلان
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۸

برای خیلی ها پول خوشحالی زیادی می اورد

آرمین
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۷

ایده‌های جدید و بسیار خوبیست

آرمین
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۸

ممنون از شما بابت مطلب مفیدتون اختصاص وقت واقعاً حائز اهمیت هستش
البته در مورد پسرامونم همین طوره.

ariankianmehr
ariankianmehr
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

خیلی خوب بود