اینستالایف/ آقای عکاس خوش‌ذوق و دختران زیبای ایرانی!

این اولین بار است که «اینستالایف» به معرفی صفحه یک آقا می‌پردازد. در این قسمت به سراغ صفحه افرا افراسیابی، عکاس هنرمندی رفتیم که عکس‌های جذاب و نوشته‌های تاثیر‌گذارش باعث شده طرفداران زیادی در اینستاگرام داشته‌ باشد. با بنیتا همراه باشید تا ویژگی‌های جالب این صفحه را باهم مرور کنیم.
اینستالایف/ آقای عکاس خوش‌ذوق و دختران زیبای ایرانی!

دنیای اینستاگرام دنیای عجیبی است که در آن می‌شود به نکات جالبی پی برد. یکی از این نکته‌ها علاقه نشان دادن کاربرها به سبک زندگی افراد عادی‌ است که باعث پرطرفدار شدن صفحه‌‌ی شخصی آن‌ها شده. افرادی که هرکدام به نوبه‌ی خود ویژگی مثبت و جذابی در زندگی‌شان دارند که دنبال کردن آن‌ها برای دیگر کاربران خالی از لطف نیست. می‌خواهیم به بررسی این ویژگی‌ها پرداخته و علت محبوب شدن آن‌ها را در اینستاگرام دریابیم. در سری مقالات «اینستالایف» صفحات جالب وجذاب کاربران ایرانی را مورد بررسی قرار داده و به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

برخلاف قسمت‌های گذشته در این قسمت از «اینستالایف» به سراغ یک آقا رفتیم! معرفی صفحه افرا افراسیابی، عکاسی جوان و خوش‌ذوق می‌پردازیم که صفحه‌اش انگار دریچه‌ای است برای دیدن زیبایی‌های دنیا. 

photo_2017-05-24_13-45-58.jpg

افرا افراسیابی، مرد اردیبهشتی اهل تهران، در دانشگاه کامپیوتر خوانده اما شغلش عکاسی حرفه‌ایست. او در صفحه‌اش جذابیت‌هایی دارد که باعث شده بیش از ۸۰ هزار دنبال‌کننده داشته باشد.

با بنیتا همراه باشید تا ویژگی‌های دوست‌داشتنی این صفحه و صاحب آن را با هم مرور کنیم.

نگاه تیزبین او به ظرافت‌های زنانه

photo_2017-05-24_13-45-41.jpg

اولین ویژگی جالب افرا نگاه دقیق و ریزبین او زیبایی‌های زنان در عین سادگی است. او پرتره‌های زیادی از زنان و دختران زیبای ایرانی دارد که می‌توان بارها و بارها عکس‌هایشان رو مرور کرد و از حس ناب آن لذت برد.

photo_2017-05-24_14-04-13.jpg

افرا عکاسی است که از کنار جزئی‌ترین زیبایی‌ها به راحتی گذر نمی‌کند. عکس‌های او از زنان انگار روحی از سوژه عکاسی‌اش را به همراه دارد.

photo_2017-05-24_13-44-44.jpg

برای او زیبایی می‌تواند در یک چهره با حجاب کامل قابل کشف باشد. او می‌تواند شما را با ظرافت زنانه همه جوره به چالش بکشد. در واقع افرا افراسیابی قابلیت این را دارد که ذهن شما را نسبت به زیبایی‌‌هایی متفاوت در زنان ایرانی به چالش بکشد.

حس خوبی که از توریست‌ها به مخاطب خود انتقال می‌دهد‌

photo_2017-05-24_13-45-04.jpg

سوژه‌های لطیف او فقط دختران ایرانی نیستند. افرا پرتره‌هایی از توریست‌هایی که ایران را برای سفر انتخاب کرده‌اند در صفحه خود دارد که دیدن آن‌ها حس خوبی به شما منتقل می‌کند. او مکالمات جالب خود با آن‌ها و همچنین داستان آشنایی‌اش با این مسافران خواستنی را در زیر عکس‌ها توضیح می‌دهد که خواندن آن‌ها خالی از لطف نیست.

کودکان، دیگر سوژه لطیف و دوست داشتنی او

photo_2017-05-24_13-45-44.jpg

افرا در صفحه خود عکس‌هایی دارد که علاقه او به کودکان را نشان می‌دهد. دید او نسبت به جذابیت‌های کودکان خاص و دوست‌داشتنی است.

 photo_2017-05-24_14-04-09.jpg

رها، خواهرزاده او سوژه خاص این عکاس جوان است که عشقش به این موجود کوچک را می‌توان از عکس‌ها و کپشن‌هایی که برایش می‌نویسد حس کرد.

آسمان از دید او

photo_2017-05-24_14-46-16.jpg

این‌طور به نظر می‌آید که عکاسی از آسمان یکی دیگر از علاقمندی‌های این آقای عکاس است. ابرها از دوست‌داشتنی‌های افرا هستند.

توضیحات فوق‌العاده برای هر عکس

photo_2017-05-24_13-44-48.jpg

به نظر می‌رسد جدا از اینکه عکس‌های او طرفداران زیادی دارد، متنی که در مورد هر عکس می‌نویسد کاری با مخاطب می‌کند که بخواهد این صفحه را برای همیشه دنبال کند. قلم این عکاس جذاب و قوی است و سوژه را طوری توصیف می‌کند که بعد از خواندن کپشن عکس، انگار حالا دیگر شما هم سوژه را می‌شناسید!

او رفاقت‌هایش را، عشقش به دوستانش را، لحظه های آشنایی با افراد را و هر جزئیاتی که انتظار نداریم یک آقا به‌ خاطر بسپرد طوری توصیف می‌کند که دل‌تان می‌خواهد جزو دوستانش باشید.

او از کشف آدم‌ها لذت می‌برد

photo_2017-05-24_14-43-32.jpg

برای این آقای عکاس هر شخصی یک سرزمین ناشناخته است که می‌تواند با عکاسی کردن و رفاقت کردن با او آن سرزمین را کشف کند. علاقه او به کشف سوژه‌ها یکی از دلایل محبوبیت اوست.

به کامنت‌های دنبال‌کنندگانش اهمیت می‌دهد

این ویژگی از نظر فالوورهای او فوق‌العاده دوست‌داشتنی است. او به نظرات دنبال‌کنندگانش اهمیت داده و تا جایی که بتواند به آن‌ پاسخ می‌دهد.

افرا افراسیابی به فالوورهایش اهمیت می‌دهد، دلتنگ‌شان می‌شود و ارتباط خوبی با دنبال‌کنندگان خود برقرار کرده است.  پیشنهاد می‌کنیم صفحه اینستاگرام او را دنبال کرده و دنیا را از دید او ببینید.

 منبع: بنیتا

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۱۶۴)
moh-faz
moh-faz
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱

جالب بود

آوا
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲

جالب بود

آوا
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹

حالا چرا فقط عکاس خانمها

آزاده
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹

زیبا بود

nr9696
nr9696
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰

فوق‌العاده زیبا