اینستالایف/ ابی و عکس‌های بی‌نظیرش!

این سومین باری است که «اینستالایف» به سراغ صفحه‌ی یک آقا رفته تا ویژگی‌های خوب آن را به شما معرفی کند. صفحه‌ی اینستاگرام ابی زندی عکاس جوان ایرانی با ۶۸ هزار فالوور پر از عکس‌ها و نوشته‌های جذاب و دلنشین است. این مطلب را در بنیتا از دست ندهید!
اینستالایف/ ابی و عکس‌های بی‌نظیرش!

دنیای اینستاگرام دنیای عجیبی است که در آن می‌شود به نکات جالبی پی برد. یکی از این نکته‌ها علاقه نشان دادن کاربرها به سبک زندگی افراد عادی‌ است که باعث پرطرفدار شدن صفحه‌‌ی شخصی آن‌ها شده. افرادی که هرکدام به نوبه‌ی خود ویژگی مثبت و جذابی در زندگی‌شان دارند که دنبال کردن آن‌ها برای دیگر کاربران خالی از لطف نیست. می‌خواهیم به بررسی این ویژگی‌ها پرداخته و علت محبوب شدن آن‌ها در اینستاگرام را دریابیم. در سری مطالب«اینستالایف» صفحات جالب و جذاب کاربران ایرانی را مورد بررسی قرار داده و به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

در این قسمت از «اینستالایف» به سراغ صفحه اینستاگرام ابی زندی رفتیم. این عکاس جوان با عکس‌ها و نوشته‌هایش دیدگاه‌ خاصی از زندگی را در اختیار دنبال‌کنندگان خود قرار می‌دهد. در ادامه با بنیتا همراه باشید.

اینستالایف

سوژه‌های او دوست داشتنی‌اند و در عین این‌که با آن‌ها آشنا هستید حس می‌کنید هرگز سوژه را از دید او نگاه نکرده‌اید.

ابی عکس‌های زیبایی از زنان جوان دارد که تنها روی ظاهرشان مانور نمی‌دهد، بلکه حس به دست آمده از سوژه برایش بسیار مهم است. ترکیبی از زیبایی با ترس، غم، شادی و...

اینستالایف

یکی دیگر از جذابیت‌های عکاسی ابی زندی نیمه پنهانشده‌ی آن‌هاست. او با انتخاب سوژه‌هایی که به صورت کامل معلوم نیستند ذهن دنبال‌کنندگان خود را به چالش می‌کشد و به جذابیت عکس‌ها می‌افزاید.

اینستالایف

دست‌ها سوژه دوست‌داشتنی آقای عکاس هستند که از آن‌ها در عکس‌هایش به وفور استفاده کرده است.

اینستالایف

همین‌طور کفش‌ها! او عاشق روایت کردن داستان‌های مختلف به وسیله‌ی عکاسی از کفش‌هاست. از دید ابی زندی راه رفتن یعنی تصمیم، پیشرفت و زندگی ...

اینستالایف

از علایق عکاسی به بچه‌ها می‌توان حدس زد ابی زندی رابطه‌ی خوبی با کودکان دارد. گندم ژوله دختر امیرمهدی ژوله نویسنده و بازیگر، عکس‌هایی در صفحه‌ی ابی دارد.

اینستالایف

او همچنین عکس‌های زیبایی نیز از حیوانات در صفحه خود دارد که جالب‌ترین آن‌ها عکسی است در مورد دوستی بین سگ و گربه!

اینستالایف

ابی زندی زندگی را از پشت دوربین عکاسی‌اش طور دیگری می‌بیند. برای آن‌که عکس‌های بیشتری از او ببینید می‌توانید به صفحه اینستاگرام او سر بزنید و اگر دوست دارید می‌توانید سری قبلی اینستالایف که در مورد «هدیه، دختر هنرمند شیرینی‌پز» را بخوانید.

منبع:

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۳۹)
fere16150
fere16150
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۸

خیلی عکساش قشنگ بود

Eli72bn
Eli72bn
۰۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۸

خیلی خوب بود و فالو کردم تشکر

hashrmish
hashrmish
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۵

عکس ها واقعا بی نظیرند احسند

parpar385
parpar385
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۳

ممنون

hedaiat
hedaiat
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۱

عکاسی واقعا شغل بی نظیری است