هیاهوی برندهای ایرانی در رویدادهای تابستانی مد

تابستان را پر جنب‌وجوش‌ترین فصل مد می‌دانند. در سال‌های اخیر، طراحان ایرانی هم ثابت کرده‌اند که می‌توانند همپای مد جهانی این فصل هیجان انگیز را شاداب و پویا نگه دارند و هر سال تابستان با مجمو‌عه‌های بی نظیری به استقبال علاقه‌مندانشان می‌روند.
هیاهوی برندهای ایرانی در رویدادهای تابستانی مد

تنوع مجموعه‌های مد و لباس در فصل تابستان چندین برابر دیگر فصل‌هاست و طراحان گاهی بیش از دو مجموعه متنوع برای این فصل به نمایش می‌گذارند. این هفته بازهم تهران میزبان چند رویداد جذاب است که بنیتا بازدید از آن‌ها را به شما پیشنهاد می‌کند.

گروهی از طراحان ایرانی این هفته در گردهمایی بزرگ مرکز خرید پالادیوم میزبان شما هستند. در روزهای ۴، ۵ و ۶ مرداد می‌توانید از مجموعه‌ی کاملی شامل مانتو، شال و روسری، زیورآلات طلا و نقره، کیف و کفش از برندهای مورد علاقه‌تان دیدن کنید. هر روز از ساعت ۱۲ الی ۲۰ می‌توانید از این مجموعه‌ی هنری در طبقه‌ی دهم مرکز خرید پالادیوم بازدید نمایید و درصورت نیاز، برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به وب‌سایت این مجموعه مراجعه کنید.

پالادیوم

بد نیست در روزهای ۴ تا ۸ مردادماه، سری به گالری آنا بزنید و از دومین نمایشگاه تابستانه‌ی مجموعه‌ی آثا ثانی بازدید کنید. این گالری از ساعت ۱۱ الی ۲۰ پذیرای علاقه‌مندان است. برای اطلاع از آدرس گالری و دیدن برخی لباس‌های این مجموعه می‌توانید به صفحه‌ی این گالری در اینستاگرام مراجعه کنید.

آنا گالری

طهران آتلیه هم این هفته سومین رویدادش را با حضور طراحان لباس و اکسسوری برگزار خواهد کرد. در این رویداد می‌توانید از روسری‌های خلعت، زیورآلات طلای گالری کیانا، مانتوهای سیپورا، سربندهای رج و لباس‌های سلوک در روزهای ۴، ۵ و ۶ مردادماه از ساعت ۱۲ الی ۱۹ دیدن کنید. اطلاعات بیشتر درباره‌ی این رویداد را می‌توانید از طریق صفحهی اینستاگرام این آتلیه دریافت کنید.

طهران اتلیه

اگر فرصت کردید این هفته سری هم به گالری لاجورد بزنید، این گالری هر روز به غیر از شنبه‌ها از ساعت ۱۱ ظهر تا ۸ شب میزبان علاقه‌مندان است. در گالری لاجورد علاوه بر دیدن مجموعه‌ای متنوع از لباس، مانتو و اکسسوری، می‌توانید در زمینه‌ی زیبایی، خدمات و مشاوره بگیرید.

گالری لاجورد

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۷۷)
MRAMIRI
MRAMIRI
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷

خیلی خوشگلن

mluwd
mluwd
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۸

به به چ لباسایی

شهرزاد
۰۶:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱

آفرین بنیتا با این مطالبش

شهرزاد
۰۶:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱

ای جانم...آفرین ایرانیها....

آزاده
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۱

خوشگلن