حوالی سینما؛ جفای کیمیایی در حق بهداد

مهم‌ترین حاشیه‌ای که سینمای ایران در هفته‌ی گذشته با آن روبرو بود، انتقاد تند حامد بهداد از کیمیایی بود. به جز این، اتفاقات کوچک دیگری نیز در سینما و تلویزیون و کلا هنر ایران افتاد. احمد ایراندوست از خاطراتش با جنیفر لوپز گفت و امیر تتلو با روسری سر کردن نشان داد که حجاب چیز سختی نیست.
حوالی سینما؛ جفای کیمیایی در حق بهداد

حوالی سینما دیگر فقط به حوالی سینما نمی‌پردازد. سینما با تمام حاشیه‌هایش دیگر در مقابل افراد حاشیه‌ای که در اطرافش وجود دارند، کم آورده است. قدیم‌ها وقتی از حاشیه صحبت می‌شد، بدنه‌ی هنر در کشور می‌لرزید ولی دیگر از آن روزها خبری نیست متاسفانه! با بنیتا همراه باشید تا ببینیم در هفته‌ی گذشته در حول و حوش هنر چه خبر بوده است.

 

علی ضیا چه می‌گوید؟

علی ضیا

علی ضیا یک‌بار تو رویت خندیدیم حالا سوارمان نشو لطفا. او پس از موفقیت در حیطه‌ی نقد سینما، بهتر دید که بخشی از استعدادش را در بخش جامعه‌شناسی نیز امتحان کند. در همان برنامه‌ای که اسمش را نمی‌دانیم و علاوه بر مجری‌گری، سینما را هم خوب نقد می‌کند، مقداری هم به وضعیت آموزش و پرورش و کم و کاستی‌هایی که در این زمینه وجود دارد پرداخت. از فاصله‌ی طبقاتی در آموزش و پرورش حرف زد؛ از پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی صحبت کرد و در نهایت هم حیف دید که از کوه نمکی که در وجودش دارد، مردم را بی‌نصیب بگذارد. به همین خاطر با اشاره به قضیه‌ی ژن خوب، اقدام به نمک‌پاشی کرد.

 

و باز هم تتلو

روسری سر کردن امیر تتلو

ما خودمان هم دوست نداریم این‌ قدر در مورد امیر تتلو بنویسیم. خودمان هم خسته و دل‌زده شدیم ولی این بچه این قدر با نمک و شیرین و ... است که نمی‌شود از حرف‌ها و اعمالش گذشت. با اینکه تصمیم داشتیم کلا در موردش ننویسیم، سوژه‌ای دست ما داد که ننوشتنش خیانتی به تمام زردنویسان حوزه‌ی وب بود. او در جدیدترین اظهارنظری که با اقدام عملی هم همراه بود، در مورد حجاب افاضاتی فرمودند. تتلو روسری سر کرد برای اینکه نشان دهد حجاب سخت نیست. بابا این یعنی چی؟ الان داری ترویج حجاب می‌کنی یا داری حجاب رو به مسخره می‌گیری عمو؟ آقا ما به اظهار نظرهای سیاسی و اجتماعی و نیز فرمایشات شما در حوزه‌ی ادبیات قانع بودیم، دیگر لطفا پراگماتیست* نباش.

پراگماتیست: عمل‌گرا و کنشگر اجتماعی

 

جنیفر به من گفت، در گوش من گفت

احمد ایراندوست و جنیفر لوپز

احمد ایراندوست عجب بی‌جنبه‌ای است! حالا یک‌بار چیزی درموردش نوشتیم، حالا خوشش آمده و هی سوژه دست ما می‌دهد. اخیرا بعد از اینکه تک آهنگ موفقی به همراه شراره رخام بیرون داد، احساس کرد که با آن ابعادش سلبریتی خوبی می‌شود و برای اینکه در جمع سلبریتی‌ها باشد، شروع به افشاگری در مورد گذشته‌اش با جنیفر لوپز کرد. او گفت که جنیفر او را بهترین بادیگارد خودش می‌دانست و نقل قولی از خانم لوپز کرد که: «You are my best private bodyguard» یعنی اینکه تو بهترین بادیگارد من هستی. در ادامه هم از فردین بازی‌هایی که در مقابل تماشاگران انگلیسی درآورده و برای دفاع از بانو لوپز چاقو خورده بود، صحبت کرد.

ما هیچ، ما نگاه!

 

آهای بی‌وفا، دیگه دوستم نداری؟

حامد بهداد

حامد بهداد که زمانی عاشق سینه‌چاک کیمیایی بود، این روزها لب به شکوه از جفای کیمیایی گشوده. حامد بهداد در گفت‌وگویی ویدئویی از کیمیایی انتقاد کرد و از بی‌ مهری‌های کیمیایی گله‌ها کرد. او گفت: «...آقای کیمیایی از من که دوستدارش هستم، یک دلسرد ساخت نسبت به خودش و این قدرت زیادی می‌خواهد. البته حتما دوستی بنده اصالت نداشته و شاید آغشته با طمع بوده. دلم که اساتیدم و پیشکسوتانم را دوست داشت نسبت به یکی از آن‌ها سرد و مایوس شده. من دست خودم نیست دیگران را دوست داشتن. در واقع این خاصیتی است که ایشان ندارند. نمی‌توانند کسی را دوست داشته باشند و من دلیلش را خوب می‌دانم. ایشان به شدت باهوش است و در طول سالیان، تاثیر بر سینما گذاشته و افراد مختلفی به بهانه‌های مختلف در اطرافش گرد آمده و احتمالا از گزند روزگار محفوظ نبوده. فکر می‌کنم ایشان توان دوست داشتن دیگران را ندارد و به همین خاطر در فیلم‌هایش فرافکنی می‌کند.»

 

Rest in peace chester bennington

خودکشی چستر بنینگتون

درگذشت چستر بنینگتون برای دوست‌دارانش تلخ بود. بسیاری هم در ایران از این اتفاق ناراحت شدند و تازه فهمیدند که عه چقدر دوستش دارند! برای همین شروع به گوش دادن آهنگ‌هایش کردند. در این میان بودند کسانی که آن‌قدر چستر را دوست داشتند که فرق بین او و گروهش را نمی‌دانستند و همه جا در فضای مجازی می‌نوشتند و می‌گفتند لینکین پارک خودکشی کرد. این‌ دوستان از فرط علاقه، فرق بین یک خواننده و گروهش را از یاد برده بودند؛ بگذریم. در ادامه‌ی زنده نگه داشتن یاد و نام چستر فقید، خواننده‌ای به نام فریمان اقدام به خواندن یکی از آهنگ‌هایش کرد. احتمالا باقی گروه با فهمیدن این موضوع به چستر بپیوندند و این‌بار کلا لینکین پارک خودکشی کند.

منبع:

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۸۳)
مزدیسنا
مزدیسنا
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۷

 

هدی
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۷

من به خوانندگی علاقه زیادی ندارم، مگر مداحی باشد

سعید
۰۵:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۶

مطلب خیلی خوب و عالی بود ممنون از بنیتا

pedram28
pedram28
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵

هههه

morgan72
morgan72
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹

جدا این تتلو چی میگه ؟ علی ضیا هم که تو هر موردی اظهار نظر میکنه .