حوالی سینما؛ متاسفانه خبر سلفی گرفتن با موگرینی به گوش علی ضیا هم رسید

چند روزی است که قضیهٰ‌ی سلفی گرفتن نمایندگان مجلس با موگرینی سوژه‌ی همه شده است. علی ضیا مجری تلویزیون هم از این قاعده مستثنی نبود و احمد ایراندوست هم در جدیدترین اظهارنظرش در مورد ۶۰-۷۰ دوست دختری که قبلا داشت، صحبت کرد.
حوالی سینما؛ متاسفانه خبر سلفی گرفتن با موگرینی به گوش علی ضیا هم رسید

به پیر، به پیغمبر ما قصد نداشتیم که دوباره درباره‌ی علی ضیا و احمد ایراندوست در حاشیه‌های سینمایمان بنویسیم؛ ولی سوژه‌هایی وسوسه‌کننده به آدم می‌دهند که همانند ته‌دیگ سیب زمینی ماکارونی، مقاومت‌ناپذیرند. به همین خاطر این هفته هم زیر سیبیلی از حوالی سینمای این هفته هم ردشان می‌کنیم. با بنیتا همراه باشید.

 

چقدر من باحالم

حاشیه های سینمای ایران

موافقم؛ این علی ضیا پروژه‌ی گذر از تفلون را کلید زده، بس که بامزه‌ بازی‌هایش نچسب است. شوخی‌ها و یکه انداختن‌های لوس و بی‌نمکش باعث ایجاد بیماری کم‌کاری تیروئید در ما شده است. در جدیدترین اظهارنظراتش هم سراغ موگرینی و سوژه‌ی سلفی گرفتن در مجلس رفته است. او پوزیشن‌های مختلف سلفی گرفتن را برشمرد و خوشمزگی‌اش را با این جمله به‌پایان برد که :«چه حالی می‌داد اگر خانم موگرینی گوشی‌اش را در می‌آورد و با همه‌ی ما یک سلفی می‌گرفت...»

 

و بازهم احمد ایراندوست

حاشیه های سینمای ایران

امیدواریم آخرین بار باشد که در مورد احمد ایراندوست مطلب می‌نویسیم. او همچنان به دُرفشانی در مورد سرکار خانم لوپز ادامه می‌دهد. در جدیدترین گفته‌هایش ضمن برشمردن صفات حسنه‌ی جنیفر لوپز پرده از برخی رازهای زندگی‌اش برداشت. او در زندگی شخصی‌اش و روابطش آدم اینترنشنالی بوده و خبر نداشتیم. وی در پاسخ به پرسشی در مورد دوران جوانی و احیانا سر و گوش جنبیدن‌هایش راست و صریح صحبت کرد و گفت: «شاید ۶۰-۷۰ تا دوست دختر از ملیت‌های مختلف داشتم.» در این لحظه مجری برنامه از فرط تعجب زبانش در کام نچرخید. ایرادوست ادامه داد:«اولین دوست دخترم اوکراینی بود...» برای رعایت ادب و اینکه اینجا خانواده نشسته آقا! ادامه‌ی حرف‌های احمد ایراندوست را نقل نمی‌کنیم.

 

بهناز جعفری خواند

حاشیه های سینمای ایران

بهناز جعفری آواز خواند! چقدر هم جالب و شیک و مجلسی. با این که آواز خواندن نبود و بیشتر سوت زدن و خارج کردن چند آوای «لا لا لا لا لا...» بیشتر نبود، ولی در کل چیز جالبی بود. مخصوصا آن کلاه نظامی که روی سرش بود. البته یک‌جورهایی آدم را یاد سربازان زن در اتحاد جماهیر شوروی می‌انداخت که انگار آماده می‌شوند تا در برابر استالین رژه بروند؛ ولی خب در کل باحال بود. دمت گرم.

 

سامان جلیلی می‌خواند

حاشیه های سینمای ایران

مطلب حوالی سینما را با موسیقی می‌بندیم! آقای سامان جلیلی گویا خواننده است و آواز هم می‌خواند. نمی‌دانم چجوری می‌خواند ولی می‌خواند. گویا مثل محسن یگانه می‌خواند، اما خودش در جدیدترین اظهارنظرش گفت که شبیه شادمهر می‌خواند (شاید هم شادمهر شبیه او می‌خواند) و این موضوع که شبیه محسن یگانه می‌خواند را قبول ندارد. به هرحال مهم نیست که شبیه چه کسی می‌خواند، مهم این است که شبیه خودش نمی‌خواند. فکر می‌کنم تا حالا هم به این موضوع توجه نکرده که بابا اگر یک نفر بخواهد به صدای کسی گوش کند، همان را گوش می‌کند نه اینکه کسی را پیدا کند که صدایش شبیه آن نفر اولی باشد.

منبع:

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۴۶)
حسام
۰۵:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۶

مطلب خیلی خوب و عالی بود ممنون از بنیتا

pedram28
pedram28
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۵

مرسی

morgan72
morgan72
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱

احمد ایراندوست چه حرف های عجیب و غریبی زده .

آزاده
۰۴:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۱

عالی بود تشکر

armshi16
armshi16
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۳

هیچکس به جناب آقای عقیلی نمیرسه . صدای شادمهر فوقالعادس