با مریم به کنسرت جی دراگون بریم/ روزانه‌های مریم در کره

من مریم هستم، دختری ایرانی، دختری با انرژی که به دنبال یک زندگی‌ پر از ماجرا و متفاوت برای تحصیل به کره اومده. من از دبیرستان آرزوی یه زندگی متفاوت رو داشتم. از روز‌های تکراری خسته بودم که یه تغییر بزرگ در زندگیم پیش اومد. اومدن به کره بهترین اتفاق زندگی من بود.
با مریم به کنسرت جی دراگون بریم/ روزانه‌های مریم در کره

این بار با هم به کنسرت یکی از معروف‌ترین خواننده‌های کره G-Dragon‌ عضو گروه Big Bang می‌ریم. G-Dragon‌ بعد از انتشار آلبوم جدیدش در طی چند روز در چارت آیتونز ۳۹ کشور جایگاه اول رو به دست آورد.

عنوان این آلبوم، گون جی‌یونگ اسم واقعی G-Dragon‌ هست. گون جی‌یونگ به خاطر سبک خاص خودش در موسیقی و همچنین فشن، شهرت بی‌نظیری در سطح جهان به دست‌آورده و الگوی خیلی از خواننده‌های کره‌ای هست. به طوری که خیلی از آدم‌های معروف برای دیدن گون جی‌یونگ به کنسرتش میان. در ادامه ما هم با بنیتا به کنسرت این خواننده میریم.

 کنسرت جی دراگون

 

کره

کنسرت در بزرگترین استادیوم سئول برگزار شد. جلوی استادیوم پر از دکه‌های فروش غذاهای خیابونی و پوستر و وسایل گروه بیگ بنگ و جی‌دی بود. در قسمتی هم فن‌ها گروه گروه به دور هم جمع شده بودن و آهنگ‌های جی‌دی و بیگ بنگ رو با هم می‌خوندن. تا قبل از این‌که دوستم به همراه بلیط‌ها بیاد حدود یه ساعت طول کشید که در این مدت داشتم به فن‌ها نگاه می‌کردم. یه چیز جالب این بود که از سنین مختلفی برای تماشای کنسرت اومده بودند. از بچه ‌های راهنمایی تا مرد و زن میانسال. 

کنسرت جی دراگون

گروه بیگ‌بنگ فن‌کلاب‌های مختلفی داره که از طرف هر فن کلاب یه سری پوستر یا بادبزن و یا آب‌معدنی بین طرفدارها پخش می‌شد. با وجود اینکه هوا خیلی گرم بود تعداد زیادی توی صف‌های طولانی ایستاده بودن برای گرفتن هدیه‌های فن‌کلاب‌ها. من هم تا قبل از این که دوستم برسه توی صف ایستادم.

کنسرت جی دراگون

بالاخره دوستم به همراه بلیط اومد. صندلی من در بی در قسمت زمین استادیوم هست که یه جای خیلی خوب محسوب می‌شه. معمولا پیدا کردن بلیط کنسرت جی‌دی با قیمت اصلی یعنی ۱۱۰ دلار کار آسونی نیست اما دوستم چون یه فن خیلی فعاله و همیشه در کنسرت‌ها شرکت کرده تونست برای من هم  از سایت اصلی بلیط تهیه کنه. 

ساندویچ

تا شروع کنسرت هنوز ۳ ساعت باقی بود که با دوستم به KFC نزدیک استادیوم رفتیم. 

کنسرت جی دراگون

ساعت ۶ شد و هر لحظه هیجانم برای دیدن جی‌دی بیشتر می‌شد. دیدن اجرایی که همیشه از مانیتور کامپیوتر تماشا کرده بودم برام غیر باوربود. هر بار که به یه کنسرت می‌رم حس خیلی خوبی بهم دست می‌ده و باعث می‌شه که حس دوران دبیرستان و آرزوهای بزرگی که داشتم رو به یاد بیارم. وقتی می‌بینم که الان به چندتا از اون آرزوها دست پیدا کردم، خیلی خوشحال می‌شم و به خودم می‌گم که باید بیشتر از این‌ها تلاش کنم.

کنسرت جی دراگون

استادیوم پر بود از فن‌هایی که علامت گروه بیگ‌بنگ یعنی تاج رو به دست داشتند. من هم از یکی از دکه‌های جلوی استادیم یکی تهیه کرده بودم.

ساعت ۷و ده دقیقه بود که جی‌دی به روی استیج اومد و جیغ و هورای طرفدارها شروع شد. جی‌دی با گفتن اسم خودش یعنی گون جی یونگ کنسرت رو شروع کرد و گفت که قراره از اولین آهنگی که منتشر کرده تا آخرینش که چند روز قبل از کنسرت منتشر شده برای طرفدار‌ها بخونه. همین‌طور در مورد اسم آلبوم آخرش که با نام خودش یعنی گون جی‌یونگ منتشر شده کمی توضیح داد. گفت که علت نام‌گذاری این آلبوم این بوده که فکر می‌کنه خیلی از طرفدارها اسم واقعی اون رو نمی‌دونن و اینکه آهنگ‌های این آلبوم بیشتر حرف‌های خود واقعیش گون جی‌یونگ هست تا خواننده جی دراگون. 

کنسرت جی دراگون

کنسرت خیلی حرفه‌ای و جذاب بود، طوری که یه لحظه هم نمی‌شد چشم از صحنه برداشت. 

کنسرت جی دراگون

مهمان اول کنسرت CL خواننده عضو گروه 2NE1 بود که خیلی با جی‌دی صمیمی هست. CL هم مثل جی دی با یه لباس قرمز وارد شد و با هم یه اجرای خیلی عالی داشتند.

کنسرت جی دراگون

مهمان دوم کنسرت IU بود که اخیرا با جی‌دی یه همکاری با هم داشتند. IU گفت که این اولین باره که ما باهم روی یه استیج هستیم و حس عجیبی داره. IU از نزیدک هم خیلی ظریف و زیبا بود. بعد اجرای آهنگ جدید IU که جی‌دی در اون رپ می‌خونه، آهنگ Missing you جی‌دی رو با هم خوندند.

حدود ساعت ده بود که جی‌دی یهویی خداحافظی کرد و از روی صحنه رفت. اما طرفدار‌ها شروع کردن به خوندن یکی از آهنگ‌های جی‌دی و بعدش شروع کردن به صدا زدن اسمش، گون جی‌یونگ که آتش بازی شروع شد و  دوباره جی‌دی به روی صحنه اومد.

آتش بازی

جی دراگون

جی دی با آهنگی که اخیرا منتشر کرده کنسرت رو به پایان رسوند. در حین کنسرت یکی از طرفدارها به روی استیج رفت و جی‌دی رو بغل کرد، اما جی‌دی همچنان به خوندش ادامه داد که محافظ‌‌ها رسیدن و از روی صحنه خارجش کردن. بعد از این حادثه خبرهای زیادی در این باره منتشر شد و همه از حرفه‌ای بودن جی‌دی صحبت می‌کردند که با وجود همچن حادثه‌ای اجرای خودش رو متوقف نکرده و به خوندن ادامه داده.

امیدوارم این‌بار هم از روزانه های مریم خوشتون اومده باشه. تابستون امسال با کلی مطالب جالب به بنیتا خواهم اومد پس منتظر باشید.

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۱۷۳)
هانیه
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹

ایول خوش به حالتون.منم ببرید.:)

Ali_khan
Ali_khan
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۷

جالبه

saeedeh12
saeedeh12
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۷

مرسی خیلی ام خوب

آرمین
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۷

جالب بود جای ما سبز

yasy1380
yasy1380
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۰

ممنون جالب بود