از رویدادهای مد تهران چه خبر؟

با نزدیک شدن به فصل جدید و گرم شدن هوا بسیاری از خانم‌ها به دنبال تهیه چند مانتو و لباس خنک و مناسب تابستان خواهند بود. در این مطلب گالری‌هایی در تهران را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید برای خرید مانتوهای بهار و تابستان به آن‌ها مراجعه کنید.
از رویدادهای مد تهران چه خبر؟

با نزدیک شدن به فصل جدید و گرم شدن هوا بسیاری از خانم‌ها به دنبال تهیه‌ی چند مانتو و لباس خنک و مناسب تابستان خواهند بود و گاهی پیدا کردن گالری‌ها و اطلاع از برنامه‌هایشان برای خانم‌های شاغل یا خانه‌داری که درگیر امور منزل و بچه‌ها هستند کار آسانی نیست. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در آخرین روز فروش یک گالری یا بعد از تمام شدن نمایشگاهی از آثار برندهای مورد علاقه‌تان از موضوع مطلع شده و افسوس خورده باشید. برهمین اساس، قرار است ما در بنیتا رویدادهای گالری‌ها و طراحان لباس تهران را اطلاع رسانی کنیم.

tolout%20gallery.jpg

 

این هفته ۲۷ تا ۲۹ اردیبهشت ماه گالری «طلوط» در الهیه روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه گردهمایی ۸ طراح جوان را میزبانی می‌کند. برندهای ماگن، ژیوار، لاون، سپیده جهانبخش، گلامور کوتور، لوشایلی و شهزاد که در زمینه‌ی طراحی لباس و کیف مجموعه‌های جدیدشان را به نمایش می‌گذارند. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با آدرس و ساعت بازدید می‌توانید به صفحه گالری طلوط در اینستاگرام مراجعه کنید.

صفحه اینستاگرام گالری طلوط: tolout.showroom

unnamed%20%287%29.jpg

گالری کوشا واقع در برج‌های آ.اس.پ هم این روزها با مجموعه‌هایی از آثار طراحان لباس و اکسسوری در روزهای فرد از ساعت ۱۳ تا ۲۰ میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود. شاید بد نباشد پنجشنبه این هفته سری به کوشا گالری بزنید و از مانتوهای پگاه کاظمی، مانتوهای فوژه و شال‌های خلعت دیدن کنید. 

صفحه اینستاگرام گالری کوشا : KooshaArtGallery

unnamed%20%286%29.jpg

طاووس‌خانه چهارشنبه‌ها و پنجشنبه‌های هر هفته میزبان شما خواهد بود، این گالری که در خیابان هشتم گاندی واقع شده است در روزهای پایانی هفته از ساعت ۱۱ الی ۲۰ آماده‌ی پذیرش بازدیدکنندگان است، این هفته می‌توانید مجموعه تابستانی برند باف‌تن را در این گالری ببینید. 

صفحه اینستاگرام طاووس‌خانه: tawooskhaneh

sondos.jpg

اگر از طرفداران مانتوهای سوزن‌دوزی‌ شده برند سندس باشید امکان ندارد برای دیدن مجموعه جدید افسانه رحیمیان مشتاق نشوید. شنبه تا پنجشنبه هر هفته با هماهنگی قبلی از ساعت ۱۲ تا ۱۸ می‌توانید حضورا از گالری سندس در نیاوران دیدن کنید.

صفحه اینستاگرام گالری سوندوس: sondos_afsaneh.rahimian

 eden%20gallery%20hane.jpg

اما خبر خوش برای طرفداران گل‌گلی! امکان ندارد دخترخانم‌های جوان برند رنگارنگ و با لطافت هانه را نشناسند، مجموعه‌های هانه با سبکی خاص همواره طرفداران بسیاری دارد. برای دیدن مجموعه جدید این برند دخترانه هر روز با هماهنگی قبلی می‌توانید به استودیو ایدن در خیابان دربند سری بزنید.

صفحه اینستاگرام گالری: eden_studio 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هرکدام از رویدادهایی که گفته شد، با مراجعه به آدرس صفحه اینستاگرام گالری‌ها و استودیوها که در انتهای هر پاراگراف آمده می‌توانید از مجموعه‌های این طراحان دیدن کنید. 

منبع:

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۹۷)
MRAMIRI
MRAMIRI
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷

خوبه

Poorya76
Poorya76
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۴

عالی

saeedeh12
saeedeh12
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۱

مرسی

Poorya76
Poorya76
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۸

خوب بود

fere16150
fere16150
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۷

خوب بودممنون