در گورستان متروکه کانزاس چه می‌گذرد؟

در دنیای ما مکان‌هایی وجود دارند که با قوانین فیزیکی و قانون‌های طبیعت قابل توجیه نیستند. فعالیت‌های پارانورمالی که در اطراف برخی نقاط زمین اتفاق می‌افتد، باعث می‌شود که شایعات زیادی در مورد این مکان‌ها رواج پیدا کند. گورستان متروک کانزاس در آمریکا، یکی از این مکان‌هاست.
در گورستان متروکه کانزاس چه  می‌گذرد؟

در آمریکا مکان‌های زیادی وجود دارد که مردم آن‌ها را تسخیر شده می‌دانند. یکی از ترسناکترین مکان‌های تسخیر شده در آمریکا، گورستان افسانه‌ای و متروک کانزاس است. مردم آمریکا این محل را یکی از دروازه‌های جهنم می‌دانند. افسانه‌های مرموزی از قربانی‌های انسانی و مراسم‌های مخفی در این محل وجود دارد و مردم باور دارند که شیطان هر سال به این محل می‌آید. با بنیتا همراه باشید.

stull-cemetery-week-in-weird-feature.jpg

در طول قرن گذشته افسانه‌های متعددی به این گورستان نسبت داده شده. عده‌ای بر این باورند که شیطان از کلیسای مخروبه‌ی این گورستان، برای مقاصد خودش استفاده می‌کند و آن‌جا را تبدیل به دری برای ورود از جهنم به دنیای ما، کرده است.

احتمالا فکر می‌کنید چرا شیطان چنین گورستانی را برای ورود به دنیای ما استفاده می‌کند؟

Screen-Shot-2016-05-31-at-2.43.07-PM.png

در حدود سال ۱۸۵۰ میلادی که جادوگران مجازات می‌شدند، این مکا محلی برای اعدام و دفن آن‌ها بوده است. در حیاط گورستان درختی وجود دارد که گفته شده جادوگران از آن به دار آویخته می‌شدند؛ همچنین گوری در نزدیکی این درخت وجود دارد که روی آن نوشته شده «جادوگر». در افسانه‌ی دیگری آمده که فرزند شیطان که به شکل یک گرگ کریه متولد شده بود در این گور دفن شده است. براساس گفته‌ی شاهدان، سقف کلیسا از سال ۱۹۲۰ میلادی تخریب شده و کاملا باز است؛ اما در زمان بارش باران، هیچ قطره‌ای در کلیسا فرود نمی‌آید. مردم این افسانه ها را دلیل این اتفاق می‌دانند!

 IMG_3247-copy.jpg

اتفاق دیگری که در سال ۱۹۹۳ رخ داد و باعث نحسی مضاعف این مکان شد، این بود که پاپ ژان پل دوم اظهار کرد که این مکان منحوس است و زمین آن مقدس و پاک نیست. او این حرف را در زمان پرواز با هواپیمای شخصی‌اش از فراز این مکان گفته بود که این مکان منحوس است و از خلبان خواسته بود که از روی این مکان عبور نکند و تغییر مسیر دهد، زیرا هوای بالای  این مکان هم شیطانیست.

20100515040115Anastdean_caps01952.jpg

در این گورستان تابلو‌ها و علائم هشداردهنده‌ی بسیاری وجود دارد که افراد را از ورود به این مکان وحشت‌آور منع می‌کند، اما با این حال دروازه‌ی اصلی این گورستان کاملا باز است.

هیچکس جرات ورود به این مکان نفرین شده را ندارد. اتفاقاتی که هر ساله در این محل روی می‌دهد رازی سر به مهر باقی مانده‌اند و فعالیت‌های پارانورمال این محل هیچ توجیه علمی ندارند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، می‌توانید شگفت‌انگیزترین شغل‌های تاریخ! را نیز بخوانید.

همراهان همیشگی بنیتا، لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات در پایین هر مقاله، با ما در میان بگذارید. همچنین می‌توانید به کانال تلگرامی بنیتا بپیوندید.

منبع:

weekinweird

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۵۴)
آوا
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲

مرسی جالب بود

آیدا
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۹

ممنون از مقاله تون

آزاده
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰

مرسی،

آرمین
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۲

ممنون از مقاله خوبتون سپاس

Mostafa1377
Mostafa1377
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۲

جالبه ممنونم