باورتان نمی‌شود این‌ها فرزندان این بازیگران ایرانی باشند!

در این مطلب می‌خواهیم بازیگران ایرانی را به شما معرفی کنیم که اصلا به آن‌ها نمی‌آید چنین فرزندان بزرگی داشته باشند. با بنیتا همراه باشید تا با دیدن عکس‌ها و دانستن سن فرزندان این بازیگران بیشتر تعجب کنید.
باورتان نمی‌شود این‌ها فرزندان این بازیگران ایرانی باشند!

در کل دنیای سلبریتی‌ها و خانواده و اطرافیانشان همیشه مورد توجه مردم عادی بوده‌ است. این قاعده در ایران نیز مستثنی نیست و هنرمندان محبوب ایرانی توجه بسیاری را به خود جلب می‌کنند. همین مسئله باعث می‌شود همسر و فرزندان آنان نیز در این شهرت دخیل شده و دانستن در مورد آن‌ها برای سایرین حائز اهمیت شود. در مطلب قبلی «فرزندان خوش‌استایل خواننده‌های محبوب ایرانی» را به شما معرفی کردیم. امروز می‌خواهیم بازیگرانی را به شما معرفی کنیم که باورتان نمی‌شود فرزندانی با این سن و سال داشته باشند. با بنیتا همراه باشید.

 

امین و دارا حیایی

امین حیایی

شاید این یکی از غیرقابل باورترین عکس‌هایی باشد که از امین حیایی دیده‌اید. چرا که این بازیگر به خاطر شخصیت و کاراکترش هیچ‌گاه در ذهن ما پیر نمی‌شود. اینکه او چنین پسر بزرگی داشته باشد برای طرفداران این بازیگر، آن‌قدرها هم قابل باور نبود. امین حیایی ۴۷ ساله پسری دارد به نام دارا که متولد ۱۳۷۵ و حاصل ازدواج اول اوست و نیلوفر خوش‌خلق همسر دوم این بازیگر محبوب است.

 

شقایق فراهانی و سام حسامی

شقایق فراهانی

باید قبول کرد این دو در کنار یکدیگر به عنوان مادر و پسر قابل باور نبوده و بیشتر شبیه خواهر و برادرند تا مادر و پسر! شقایق فراهانی ۴۴ ساله پسر ۲۳ ساله‌ای به نام سام حسامی دارد که به تازگی در فیلمی به نام «ناکوک» با یکدیگر همبازی شده‌اند. سام شباهت زیادی به خانواده‌ی فراهانی دارد و شقایق فراهانی اعلام کرده که از پدر سام جدا شده است.

 

کتایون ریاحی و پوریا رحیمیان

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی، بازیگر خوش‌چهره ۵۵ ساله ، پسری ۳۴ ساله به نام پوریا دارد که وقتی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند به تنها چیزی که شبیه نیستند این است که مادر و پسر ‌باشند! پوریا رحیمیان آهنگساز و مدرس موسیقی و متولد سال ۱۳۶۲ است و پدرش فرشید رحیمیان همسر سابق کتایون ریاحی است.

 

هنگامه قاضیانی و اشکان

هنگامه قاضیانی

خانم بازیگری که از سی سالگی‌اش شروع به درخشیدن کرد و توانست سیمرغ بلورین بگیرد پسر ۲۸ ساله‌ای به نام اشکان دارد. هنگامه قاضیانی که در ۱۹ سالگی مادر شده، رابطه خود و پسرش اشکان را رابطه‌ای درست و عاری از دروغ می‌داند و به آن افتخار می‌کند. او در سن ۲۴ سالگی از همسرش جدا شده و معتقد است این جدایی بر روحیه فرزندش تاثیر بدی نگذاشته و اشکان زندگی پر از آرامشی را تجربه کرده است. با همه این تفاسیر این مادر و پسر در کنار هم جالب و باورنکردنی‌اند.

 

لاله صبوری و بهداد و هلیا

لاله صبوری

این بازیگر ۵۰ ساله مادر شدن را برای اولین بار در سن ۱۸ سالگی تجربه کرد و با دو فرزندش، بهداد و هلیا اختلاف سنی کمی دارد. لاله صبوری هیچ‌گاه شکست در ازدواج اولش را پنهان نکرد و حالا از ازدواج دوم خود دختری به نام نورا دارد. جالب است که اختلاف سنی فرزندان بزرگش با نورا نه تنها مشکل‌ساز نشده بلکه باعث گرم‌تر شدن کانون خانواده‌شان گشته است.

این بازیگران که همگی در ازدواج اول خود ناموفق بوده‌اند در کنار فرزندان خود جالب و حتی غیر قابل باورند. با آرزوی سلامتی و موفقیت برای این بازیگران موفق و فرزندانشان. در انتها اگر دوست دارید می‌توانید سری به «گفت‌وگوی لادن طباطبایی با بنیتا» بزنید.

منبع:

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۱۵۲)
احسان
۰۵:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۶

مطلب خیلی خوب و عالی بود ممنون از بنیتا

Hosein2011
Hosein2011
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳

جالب بود

آناهیتا
۰۴:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۳۱

جالب بود

آرمین
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

ممنون جالب و دور از باور بود بهشون نمیاد بچه هایی با این سن و سال داشته باشند.

mehrihn
mehrihn
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

لایک