درآمد‌زایی برای بانوان در خانه: آموزش آنلاین [قسمت اول]

آیا به‌ دنبال یک کسب و کار موفق و درآمدزا هستید؟ آیا دوست دارید در منزل به درآمد بالایی برسید؟ با بنیتا همراه باشید.

درآمد‌زایی برای بانوان در خانه: آموزش آنلاین [قسمت اول]

آموزش دوره‌های آنلاین، زندگی بسیاری از افراد را تغییر داده است. آموزش از طرق مختلفی مانند وب‌سایت، کانال یوتیوب و غیره صورت می‌گیرد. در اغلب موارد، تعداد کارآموزان به ۱۲۵ هزار نفر در طول دوره هم می‌رسد. آموزش آنلاین به‌ قدری جذاب و پرطرفدار است که بسیاری از افراد، حتی کار خود را رها کرده و به‌ صورت تمام‌ وقت مشغول تدریس آنلاین هستند و تنها دلیل آن‌ هم کسب درآمد بیشتر است. با بنیتا همراه باشید.

در اینجا ما ابتدا ۹ دلیل را مبنی بر اینکه تدریس آنلاین بهترین راه کسب درآمد است برای شما می‌گوییم و سپس ۶ نکته مهم در تدریس آنلاین را آموزش می‌دهیم.

۱- همه می‌توانند آموزش دهند

آموزش آنلاین

شما با هر نوع مهارتی (نجاری، عکاسی، طراحی گرافیک، برنامه‌نویسی کامپیوتر و غیره) و یا هر نوع سرگرمی (نقاشی، نواختن پیانو، پخت، یوگا و غیره)، می‌توانید آن را به افراد دیگری که کمتر از شما می‌دانند آموزش دهید. لازم نیست که به یک گروه یا کارشناس برای آموزش مراجعه کنید و حتی نیازی به داشتن سابقه تدریس هم ندارید. بسیاری از مردم از صحبت کردن با افراد معمولی که درباره‌ی چیزهای مورد علاقه آن‌ها حرف بزنند، لذت می‌برند. شما می‌توانید یک معلم آنلاین موفق شوید. برای معرفی کار خود می‌توانید از سایت‌هایی مثل آپارات و نماشا استفاده کنید.

۲- بالاترین نرخ ساعتی به شما پرداخت می‌شود

آموزش

اکثر مردم روز خود را با خرج کردن دلار (پول) در تجارت‌های مختلف صرف می‌کنند. با توجه به اداره آمار نیروی کار، متوسط درآمد کارگران در ایالات‌ متحده ۲۵ دلار در ساعت است. حال تصور کنید که شما حدود ۱۰۰ دلار در ساعت درآمد داشته باشید. این چیزی است که ممکن است با آموزش دوره‌های آنلاین به دست آید. از آنجاکه کارهای زیادی وجود دارد، شما می‌توانید همچنان به فروش دوره‌های آموزشی برای سال‌های بسیار زیادی فکر کنید و زمان خود را صرف ساخت یک دوره آموزشی کنید که می‌تواند برای شما درآمد هنگفتی داشته باشد.

بهترین بخش این است که درآمد ساعتی شما با فروش بیشتر دوره‌ها رو به افزایش می‌گذارد. افراد زیادی وجود دارند که درآمدشان از دوره‌های آموزشی آنلاین بسیار بیشتر از مشاغل معمولی سخت بوده است.

۳- مقیاس‌پذیری نهایی

دوره آنلاین

دوره‌های آنلاین از محصولات دیجیتال به‌ شمار می‌آید. بسیاری از دوره‌ها، مبتنی بر آموزش تصویری است که دانش‌آموزان، با پرداخت پول قادر به دسترسی و مشاهده آن‌ها هستند. این با دیگر محصولات و یا شرکت‌های مبتنی بر خدمات متفاوت است. تصور کنید، شما یک مربی یوگا هستید. شاید شما بتوانید در محیطی که در اختیار دارید ۲۰-۳۰ دانش‌آموز را آموزش دهید. ممکن است پس‌ از مدتی، شما نیاز به یک مکان بزرگ‌تر برای تدریس داشته باشید، اما اگر یک کلاس یوگای آنلاین ایجاد کنید، قادر خواهید بود به هر تعداد از دانش‌آموزانی که ثبت‌نام می‌کنند، بدون هیچ هزینه اضافه‌ای آموزش دهید.

۴- ۱۰۰ میلیارد دلار درآمد صنعت در سال ۲۰۱۵ بوده و انتظار می‌رود در سال ۲۰۱۶ افزایش یابد

درآمد آموزش آنلاین

چون که آمار خوب و دقیقی در کشور ما وجود ندارد، یک مثال را با آمارهای خارجی برای شما بیان می‌کنیم. به گفته فوربس، در سال ۲۰۱۵، درآمد حاصل از دوره‌های آنلاین به بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار رسید. رشد این صنعت همچنان روند رو به بالا دارد و زمان مناسب برای آموزش با دوره‌های آنلاین آغاز شده است و با شروع خرید دوره‌های آنلاین توسط زبان‌آموزان جدید از سراسر جهان، این بازار با سرعت به رشد خود در سال ۲۰۱۶ ادامه خواهد داد. در حال حاضر، شرکت (Udemy)، یکی از محبوب‌ترین بازار دوره‌های آنلاین است که دارای بیش از ۹ میلیون دانش‌آموز از ۱۹۰ کشور جهان است. ۵ مدرس اول این شرکت، به ترتیب ترکیب ۱۳،۴۱۰،۷۹۲ دلار در ماه ژوئیه ۲۰۱۵ به دست آورده‌اند. تصور کنید که درآمد مدرسان زمانی که ۹۰ میلیون دانش‌آموز داشته باشند، چقدر خواهد بود. یک تخمین تقریبی نشان می‌دهد که بیش از ۱ میلیارد نفر، دارای مشاغلی هستند که به آموزش نیاز دارد. ۱ میلیارد نفر افرادی هستند که خواهان پیشرفت در شغل خود هستند. اگر بخش کوچکی از این ۲ میلیارد نفر هم خواهان آموزش آنلاین برای پیشرفت باشند، این به معنی رشد بالقوه دوره‌های آنلاین است.

۵- بازارهای آنلاینی مانند (Udemy) و (Skillshare) با دوره‌های خود به افزایش ترافیک کمک می‌کنند، در کشور خودمان هم می توان به پلت‌فرم فرانش اشاره کرد

سایت آموزش آنلاین

صحبت از (Udemy) است که یکی از هزاران بازار آنلاین است که شما می‌توانید دوره‌های خود را در آنجا به فروش برسانید. آن‌ها تمام ابزارها و سیستم‌های موردنیاز را در اختیارتان قرار می‌دهند تا به‌ راحتی یک دوره آنلاین ایجاد کرده و به فروش برسانید.

بهترین قسمت در مورد میزبانی دوره در این بازار این است که هزاران هزار دانش‌آموز علاقه‌مند که آماده پرداخت هزینه برای شرکت در این دوره‌ها هستند در این بازار وجود دارد. شرکت (Udemy) کمک می‌کند تا دانش‌آموزان به دوره‌ها هدایت‌شده و در نتیجه شما از بازاریابی و تبلیغ در این سایت می‌توانید درآمد بالایی کسب کنید. مطلب دیگر اینکه شما می‌توانید در سایت‌های مختلفی میزبان دانش‌آموزان خود باشید. شما صاحب مطالب خود هستید و بنابراین می‌توانید دوره‌های آموزشی خود را در سایت‌های مختلف برگزار کنید.

می‌توانید یک سری هم به «پردرآمد ترین زن سال 2015 » بزنید. 

منبع: Teachingeslonline و Videoschoolonline

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۵)
آرمین
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴

ممنون مطلب جالب و مفیدی بود.

phenomenal
phenomenal
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

خیلی خوبه

میلاو
میلاو
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۲

بسیار مفید

mostafa007
mostafa007
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۹

خیلی جالب بود و آموزنده و کاربردی

masouod
masouod
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۱

مطلب بیست