زینب ساسانیان برای همیشه به خط پایان رسید

زینب ساسانیان بانوی دوچرخه‌سوار کشورمان بامداد امروز بر اثر سانحه‌ی تصادف درگذشت. او ۱۹ سال داشت و عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری کشور بود.
زینب ساسانیان برای همیشه به خط پایان رسید

خبر تلخی بود. زینب ساسانیان دختر ورزشکار کشورمان در سانحه‌ی رانندگی درگذشت. ساسانیان تنها ۱۹ سال داشت و عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری کشور بود. او مدال نقره و برنز دوچرخه‌سواری کشور را کسب کرده بود و در مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۷ همراه تیم ملی ایران رکاب زد. در ادامه با بنیتا همراه باشید.

زینب ساسانیان

این دختر ورزشکار که در رشته‌ی استقامت رکاب می‌زد، بامداد امروز بر اثر تصادف در شهر اردبیل جان خود را از دست داد. رحیم آقامحمدیان، رئیس پلیس راهوار استان اردبیل در این رابطه گفت: «بامداد امروز در اثر برخورد خودرو با درخت در خیابان دانشگاه اردبیل متاسفانه یک کشته و چند مصدوم بر جای ماندند که زینب ساسانیان، که یکی از ورزشکاران بنام دوچرخه‌سوار کشورمان بود، جان خود را از دست داد.»

زینب ساسانیان

در خودرویی که زینب در آن سوار بوده، سرنشینان دیگری نیز حضور داشتند که به بیمارستان منتقل شدند. آقامحمدیان در این مورد اظهار داشت: « وضعیت حال مصدومان نیز در حال حاضر مشخص نیست و پس از آگاهی از حال آنان و بررسی وضعیت موجود شرایط جسمی مصدومان عواقبا از طریق رسانه‌ها به مردم اطلاع‌رسانی می‌شود.»

زینب ساسانیان دوچرخه‌سواری را به صورت حرفه ای از سال ۹۱ شروع کرد به طوریکه در چند سال اخیر همواره در اردوی تیم ملی استقامت بانوان حضور داشت و  چندین دوره قهرمان کشور در رشته استقامت جاده و تایم تریل انفرادی را از آن خود کرده بود.

به گفته‌ی رحیم علیزاده رئیس هیات دوچرخه‌سواری اردبیل، هفته‌ی گذشته زینب ساسانیان در مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری از سوی رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری کشور و مسئولین استانی تجلیل شده بود.

 

روحش شاد و یادش گرامی

منبع:

شما باید وارد شوید تا بتوانید پاسخ دهید.

نظرات (۴۷)
hashrmish
hashrmish
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۶

خدا بیامرزدش

hashrmish
hashrmish
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۶

متاسفم

morgan72
morgan72
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۶

خدایش بیامرزد

آناهیتا
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

روحش شاد

آیدا
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۸

روحش شاد