دورهمی کاربران ویژه بنیتا: این فرصت استثنائی را از دست ندهید

تیم بنیتا در نظر دارد هفته آینده برنامه ی بسیار ویژه ای برای کاربرانش داشته باشد و جهت آشنایی بیشتر کاربران با تیم بنیتا، یک دورهمی فراهم ببیند. در این دورهمی می توانید با تیم بنیدانا آشنا شده، با مشاوران سایت به طور حضوری دیدار کرده و در عصری دل انگیز در کافه ای صمیمی، به صرف پذیرایی عصرانه، برنامه های تفریحی و اهدای هدایای ویژه، مهمان ما باشید. به علاوه می توانید جزء اولین کسانی باشید که با تغییرات جدید سایت بنیتا آشنا می شوید.

 

این گردهمایی در روز پنج شنبه 31 فروردین 1396، از ساعت 2:30 تا 5 عصر، در کافه ای در تهران، حوالی میدان قدس برگزار خواهد شد. امکان اینکه کاربران عزیز بنیتا با خود مهمانی همراه آورند وجود دارد که هماهنگی آن به صوت تلفنی صورت خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که امکان پذیرش تعداد محدودی مهمان در این مراسم وجود دارد. لذا برای حضور در این برنامه باید هر چه سریع تر جای خود را رزرو کنید و پس از تکمیل ظرفیت مراسم، تیم بنیدانا از رسیدگی به سایر درخواست ها معذور خواهد بود. 

برای رزرو، اطلاعات زیر را به ایمیل Benita.forum@gmail.com بفرستید:

- شماره تماس خود 

- دلیل تمایلتان به شرکت در این دورهمی 

- تعداد و نسبت شما با مهمانانی که تمایل دارید به عنوان همراه در کنار خود داشته باشید.

توجه کنید که تنها تا پایان روز شنبه 26 فروردین فرصت دارید تا اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید.

پس از ارسال اطلاعات توسط شما عزیزان، تیم اجرایی بنیتا با کاربران منتخب تماس خواهند گرفت و هماهنگی های لازم را انجام خواهند داد.

 

خلاصه رویداد

تاریخ دورهمی = پنجشنبه 31 فروردین

ساعت دورهمی = 2:30 تا 5 عصر

محل دورهمی = کافه ای حوالی شریعتی، میدان قدس (محل دقیق آن در تماس تلفنی به شما اطلاع داده خواهد شد.)

خلاصه فعالیت ها = آشنایی با تیم بنیدانا، ملاقات با مشاوران سایت، صرف چای و شیرینی و اسنک، شرکت در برنامه های تفریحی، توضیح تغییرات آتی سایت، اهدای هدایا

 

منتظر شما هستیم!

تیم اجرایی بنیدانا