مژده: در بازار جوایز با امتیازهای خود جایزه دریافت کنید!

 بشتابید! حالا وقتشه امتیازاتی که تا حالا جمع کردید رو خرج کنید و هر محصولی که دوست دارید رو تهیه کنید.

 

بازار جوایز چیه؟

 

بازار جوایز سیستم جدیدی یه که بنیتا برای قدردانی از فعالیت کاربرهاش و نشون دادن وفادارای اش به اونها راه اندازی کرده.

 

در این بازار جوایز میتونید بر اساس فعالیتتون در بنیتا امتیاز دریافت کنید و با اون امتیازها جایزه بگیرید. این یه سرویس جدیدی از بنیتاست، پس عجله کنید و امتیاز جمع کنید تا بتونید از جوایز موجود به موقع استفاده کنید!

بر اساس محل زندگی تون، جایزه شما بین سه تا چهار هفته پس از سفارش به دستتون میرسه. هزینه ارسال هم کاملا رایگانه از طرف بنیتا تامین میشه.

اگر عضو سایت نیستید و دوست دارید از این بازار جوایز استفاده کنید، اولین قدم عضو شدن در سایت هست. میتونید از لینک زیر نحوه ثبت نام در سایت رو مطالعه کنید و همین الان عضو شید.

http://www.mybenita.com/event/specific/how-to-register-in-benita

وقتی در صفحه بنیتا هستید میتونید به راحتی از قسمتی که با کادر طلایی در زیر نشون داده شده وارد صفحه بازار جوایز بشید.

1-notice.jpg

 

:هر فعالیت شما امتیاز مخصوصی داره که میتونید در جدول زیر ببینید

 

points.jpg

 

توجه داشته باشید که در منطق بنیتا، پاسخ به کامنت ها (ریپلای) امتیازی در بر نخواهد داشت.

همینطور هر کاربری بر اساس امتیازاتی که داره میتونه یکی از 4 سطوح زیر رو داشته باشه. سطح شما در بنیتا نشان دهنده میزان فعالیت شماست و به شما در مقایل کاربران دیگه اعتبار میده.

 

4654742359967833086.jpg

اینم یادتون باشه که وقتی امتیازهاتون رو برای دریافت جایزه مصرف میکنید، تنها امتیاز شما کم میشه اما سطح تون در سایت همون سطح قبلی باقی میمونه و کاربران دیگه همیشه با دیدن سطح شما میتونن بفهمن که شما چقدر در بنیتا فعال هستین.

وقتی صفحه بازار جوایز رو باز میکنید تصویر زیر رو میبینید.

 

3-1-notice.jpg

 

در قسمت "جوایز" میتونید لیست محصولات موجود در بازار جوایز رو ببینید. موارد جدیدی به زودی به این لیست جوایز اضافه میشن، پس سریع تر فعالیت کنید و امتیازهاتونو افزایش بدید تا بتونید هر جایزه ای رو که دوست دارید قبل از تموم شدنش از بازار جوایز دریافت کنید. در قسمت کناری که " جوایز دریافتی قبلی" هست تصویر زیر رو میبینید.

 4-notice.jpg

 

این قسمت تاریخچه جوایز شما رو نشون میده. همونطور که میبینید در مقابل بعضی محصولات نوشته شده "جدید" و به این معنی است که شما این محصول رو در بازار جوایز سفارش دادید. وقتی که فرآیند ارسال این محصول از طرف بنیتا شروع شد این کلمه به "فرستاده شده" تغییر پیدا میکنه. پس چند روز بعد از اینکه این قسمت به "فرستاده شده" تغییر پیدا کرد جایزه به دستتون میرسه.

خب حالا وقت رقابت برای دریافت جایزه های مختلف قبل از تموم شدنشون هست. بشتابید!

توجه کنید!! لطفا قبل از نوشتن هر گونه مطلب در سایت بنیتا، قوانین فعالیت در سایت بنیتا را از لینک زیر مطالعه کنید.

قوانین فعالیت کاربران بنیتا