قوانین و راهنمای کاربران بنیتا

همانطور که می دانید، بنیتا، وبسایتی برای ارائه مطالب جدید و به‌روز در زمینه سبک زندگی، سلامتی، زیبایی و اخبار سلبریتی‌ها می باشد که نیاز شما را از سر زدن به سایت‌های مختلف و چک کردن کانال‌های گوناگون تلگرام برطرف می‌سازد. بنیدانا نیز محلی برای پرسیدن سوالات شما و دریافت جواب تان، از مشاوران و دیگر کاربران است. همه شما با فعالبت در بنیدانا میتوانید امتیاز کسب کرده و جایزه دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه کسب امتیاز و جوایز به لینک زیر مراجعه کنید.

برای دیدن صفحه بازار جوایز کلیک کنید

برای حفظ محیط امن و دوستانه در بنیتا، پست ها و کامنت هایی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشند توسط تیم اجرایی از فضای سایت پاک خواهند شد. میتوانید در لینک زیر درباره قوانین سایت بیشتر بخوانبد:

برای خواندن قوانین سایت کلیک کنید

برای ایجاد خدمات مشاوره ای با کیفیت بالا و حل سریع مسائل کاربران، بنیتا یک سیستم امتیازدهی طراحی کرده که بر اساس آن کاربران میتوانند با فعالیت در بنیتا و کسب امتیاز جوایزی که دوست دارند را انتخاب و دریافت کنند. در این راستا، ما تمام پست ها و کامنت ها را بررسی کرده و فعالیت کاربرانی که با نوشتن کامنت های بی معنی سعی در کسب امتیاز داشته باشند را زیر نظر میگیریم. در چنین مواردی بعد از بررسی کامنت ها با کاربر از طریق فرستادن پیام بنیتا (پیام بنیتا، پیغامی است که از طرف سایت برای شما ارسال میشود و در صفحه شخصی شما فقط برای خودتان قابل مشاهده است) ارتباط برقرار خواهیم کرد. بر اساس شرایط موجود مقدار خاصی از امتیازات کاربر را کم می کنیم. البته در تمام موارد قبل از هر اقدامی کاربر را در جریان اتفاقات قرار می دهیم.

همچنین در مواردی که کاربران جواب های تکراری به یک سوال دهند یا جواب های بی فایده مانند "بله"، "لایک" و ... بنویسند نیز کامنت آن ها پاک شده و امتیاز آن ها کسر می شود. البته در این مورد هم قبل از اقدام به کاربر اطلاع داده می شود. لطفا با نوشتن جواب های مفید و کاربردی به دوستان خود در حل مسائل شان کمک کنید.

در صورتی که کاربری هنگام نوشتن سوال و جواب قوانین سایت یا قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نکند بنیتا ابتدا یک پیام شخصی (همان پیام بنیتا که در صورت ارسال در صفحه شخصی هر کاربر دیده میشود) برای او میفرستد که در عکس زیر نمونه ای از اینگونه پیام های شخصی را مشاهد میکنید:

 

point%20system.png

 

در صورتی که کاربر به پیام بنیتا توجه نکرده و مورد اشتباه خود را تکرار کند، تیم اجرایی بنیتا حق نگارش او را باطل خواهد کرد.

همچنین کاربرانی که سعی می کنند با ساختن چندین نام کاربری از سایت سوء استفاده کرده و جوایز بیشتری از این طریق بدست آورند، فقط یکی از حساب های کاربری آن ها به عنوان حساب کاربری فعال شناخته شده و جوایز سفارش داده شده با آن حساب کاربری فرستاده خواهد شد. بنابراین بنیتا از فرستادن جوایز به حساب های کاربری متعدد یک شخص معذور است. لذا کاربران باید همواره از یک نام و حساب کاربری برای فعالیت در سایت استفاده نمایند.

با تشکر از همراهی همه شما عزیزان و دوستداران بنیتا